Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC 2 elején tartok, olyan...

AC 2 elején tartok, olyan küldetést kaptam, hogy oda kell menni egy ilyen OMEGA-hoz, és hallgatózni, utána meg megjelenik kb.12-14 kép és azo közül kell iválasztani ötöt. Hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az én fordításom szerint az alapjukban hasonlókat kell kiválasztani és később ezeket fogom látni.Ez lehet, hogy nem jó.De nem tudok tovább jutni, nem tudom, hogy melyikeket kell választani.Hogyan kell megcsinálni?
2011. febr. 17. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te a rejtvényekről beszélsz,ezeket nem kötelező megcsinálni,kilépsz és megy tovább a játék.
2011. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek rejtvények, minden rejtvényhez általában tartozik egy mondat is, ami alapján el lehet dönteni, melyik kép tartozik oda.


Ha jól tudom,a z elsőnél az alma a kulcsszó, ezért az almás képeket kell kiválasztani.


egyébiránt ha a megoldások kellenek:

[link]

2011. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez is "!"-lel volt jelölve, mint a küldetés.Megpróbálom majd az almásat.
2011. febr. 17. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
az első asszem még kötelező. a lényege ezeknek, hogy egy jelet meg kell keresned "színes nézetben", odamenni hozzá és megnyomni az egyik gombot, akkor "aktiválod". ezekben a rejtvényekben ált. képeket kell forgatni, vagy több képben megtalálni uazt a tárgyat(pl. aranyalma).
2011. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok!kösz!egyébként lehet,hogy leírtam már, de szerintem is kötelező, mert ez az egy küldetést látom.
2011. febr. 18. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

csak az első kötelező.

Egyébként meg beírod youtube-ba, hogy Assassins creed 2 glyphs walkthrough és kész.

2011. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM, a video-t, most. meg is csináltam. Kösz!
2011. febr. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!