Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bébésounds Magzati szívhang-ha...

Bébésounds Magzati szívhang-hallgatót vettünk a napokban és nagyon jól lehet vele hallgatózni, csak egy gond van vele, eddig akármivel akartunk rögziteni hangot, begerjedt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha lenne olyan kedves valaki megírni, hogy neki milyen módon sikerült rögzíteni, azt nagyon megköszönném. Tudom, hogy nem konkrétan a terhességről van szó, de hátha valaki mást is érdekelne a válasz :)
2008. aug. 15. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Szó! Ne haragudj,nem tudom a választ,viszont kérdésem lenne:Hol lehet ilyen hallgatót venni,mennyibe kerül,és milyen idős terhességnél lehet vele hallgatózni?Számomra is megnyugtató lenne,ha hallanám a picúromat!Mégegyszer bocs,hogy nem válaszadó vagyok hanem kiváncsiskodó.

Puszi:egy 12 hetes

2008. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első hsz-nak: ha nem félsz a neten való rendeléstől és fizetéstől, akkor nézz külön az ebay-en. Én innen rendeltem Angelsound szívhanghallgatót, teljesen új és nem volt vele semmi gond és amennyire néztem, a Magyarországi árak törtrészéért. Én ugyan külföldön élek, de mindegyik terméknél meg tudod nézni, hogy vállalnak-e szállítást Magyarországra.

Itt egy link, például ez is jó árban van:

[link]


És ezt küldik Magyarországra is, ha kell.

2008. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi az infót,de én nem beszélek angolul,így béna vagyok ahoz,hogy innen rendelni tudjak!Remélem találok valahol itt kishazánkban is!Mégegyszer köszi szépen!
2008. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én vaterán vettem az enyém, de láttam több onlione bababoltot, ahol alig többért lehet kapni. Én használtam vettem 5300-ért (ebben benne van a posta költség) de újonnan 5500-7000-ig láttam (ebben nincs postaköltség). Google-ba így írd be: magzati szívhang hallhgató. Én most 24 hetes vagyok, és csak éppen el lehet kapni a szívhangot, leírásba 7. hónapot mondja. De szerintem ez baba fekvésétől is függ, az enyém nagyon elől van :)

2008. aug. 15. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Pontosabban csak hozzászóló, mert a rögzítős problémára sajnos nem tudom a megoldást, tekintve, hogy nekem más fajta készülékem van és eddig csak egyszer rögzítettünk, akkor nálunk nem volt gond.

Az érdeklődőnek üzenném, hogy ha mégis gondolkodik a vásárláson, akkor talán érdemes segítséget kérni egy angol nyelven elboldoguló ismerőstől, mert ez az Angelsounds készülék sokkal érzékenyebb. Mi már 14. héttől használtuk és eleinte volt csak nehezebb megtalálni a szívhangot, viszont ahogy nőtt a baba már nagyon gyorsan ment, és nagyon tisztán hallani. Simán van olyan minőségű, mint amit itt a védőnő használ, annyi különbséggel, hogy ezen nincs kijelző, én külön szoktam megszámolni a szívverést. (Lehet drágábban ebay-ről rendelni kijelzőset is, de én nem tartottam fontosnak.) Nem csak a szívverés hallható vele, hanem 15. héttől mi már a mocorgást, rúgást is hallottuk, és a csuklást is lehet, bár erről még nincs tapasztalatom. 25 hetes vagyok és még soha nem kaptam el csuklás közben. Ami azt illeti én azért is tartom jobbnak ezt, mint a csak 7. hónaptól használható Bébésounds-ot, mert nálam épp akkor volt ennek nagy szerepe, amikor még nem mozgott a baba, vagy amikor még kisebb volt és egy-egy nap nem éreztem a mozgását. Általában akkor használtam a dopplert megnyugtatásképpen. Most már szinte elő sem veszem, hiszem már érzem a mozgását, tehát nem tudom, hogy a harmadik trimeszterben mennyire lehet kihasználni.

2008. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismét én, de most már befogom. Csak azt kihangsúlyoznám, hogy ez kevesebb, mint 17 font magyarországi kiszállítással együtt (tény, hogy 1-2 hét, mire odaér), ami annyit tesz, hogy átszámítva kb 5000 forint. Egyébként elég drágán osztogatják otthon újonnan, ezt találtam: [link]

19000 forintot kérnek ugyanazért. Mókás.

2008. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok:Köszi a segítséget mindkettőtöknek!Jó babavárást!

Puszi

2008. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!