Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIÚK mi lehetne a konkurrens...

FIÚK mi lehetne a konkurrens játék- mivel lehetne helyettesíteni- pl. a Metint-t vagy a Wow-ot? Ha nem lenne net pl két hétig vagy tovább?

Figyelt kérdés
a fiamnak kéne valami alternatíva, de meglepi( nem tud róla) szeretnék venni egy játékszoftvert, de olyat ami tetszik majd neki, és ő ezekkel játszik online. lehet, hogy egy darabig nem lesz net és így lenne áthidalva a hiszti.
2011. márc. 7. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
....hm, látom az én célközönségem nem itt van, hanem a wow on vagy a metinen, sebaj, majd később talán
2011. márc. 7. 18:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Warcraft 3-at és hozzá a Frozen Throne-t.A WoW történetét játssza el, Offline módba.Rendkívül jó, én ahhoz képest, hogy csak Online játékokat szeretek játszani, több mint 1 hónapig el voltam.Vagy Rollercoaster 2:D Tudna esetleg egy kis segítséget mondani, hogy a fia milyen játék műfajokat kedvel?Például sport, stratégia, logikai, vagy ilyesmi.
2011. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy óó az egyik fő kedvencem az Age of Mythology!Az valami eszméletlen jó!Amikor még nem volt internetem, kb 8 hónapig csak is ezzel a játékkal játszottam.Soha nem untam meg, 4x-szer kezdtem elölről.Megunhatatlan:-) Vagy az Age of Empires 1-2-3.Ezek is fantasztikus stratégia játékok.
2011. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még a SPORE:-) Ilyen szörnyekkel mehetünk, amelyet mi alkotunk meg.(Nem ilyen durva +18-as, 12 éves a min kor).Hanem ilyen aranyos kis szörnyekkel lehet játszani benne:D Magyar nyelven is kapható, elég korrekt játék.Teljesen mi szabjuk meg a szörny kinézetét, láb hosszát, nóziját, szemét(akár még a hátsójára is rakhatunk:DDD).
2011. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó napot. én 11éves fiu vagyok ajánlom a fiának a Zoo tycoon 2-t belső nézetes játék állatokat kell nevelni közelröl édi kis játék:D
2011. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah és nem kell megvenni elég ha letölti innen Piratebay.org csak Utorrent kell hozzá de döntse el ön:)
2011. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

CoD 2/CoD 4/CoD 5/CoD 6/CoD 7


Szépen sorjába.

Elég lesz két hétig :)

2011. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a fiának olyat szeretne ami tanitja is egyben akkor ott van neki a Varázslatos emberi test magyarul beszél egy csontváz ami tanítja és válaszol a kérdéseire:)engem is tanított amíg kicsi voltam

:D

2011. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a TrackMania United Forever(ingyenes változatba: Nations Forever).Offline és Online mód is van, bár az Offline is jó, az Online rész a legjobb!
2011. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok, köszönöm,,, Roller Coaster megvolt mind, még én is szerettem, a többit majd felírom és megnézem a boltban mi mennyi és mit írnak róla. tudjátok a felvételi már megvolt a középsuliba, most a leeresztés van és hát csak jót mondhatnék a fiamról de nem kezdek bele, gondoltam meglepem, meg szolgáltatót fogunk váltani és ki tudja hogy lesz, most is gond volt két teljes napig!!be volt ázva az egész telefon , meg net. még egyszer köszi.
2011. márc. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!