Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a Starcraft II-t 2-en...

Bummshakalaka kérdése:

Lehet a Starcraft II-t 2-en játszani A. I. -ban, ha nincs meg az eredeti játék?

Figyelt kérdés
Mondjuk én a hamachi nevü programra gondoltam...de ha vannak jobb ötletek(azonkívül, hogy vegyem meg), akkor hajrá!
2011. márc. 8. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ej de durván elrontottam xD...na mindegy írjátok meg a válaszokat...nm ide akartam xD
2011. márc. 8. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Hamachival biztos lehet, amúgy nemtom, én szenvedted vele egy darabig, de haver úgyis megvette, ezért játszom az accjával :D
2011. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy igencsak labilis idegrendszerű, gyakran hisztérikus, magát sajnáltatni vágyó és szerető, a középpontban tündökölni kívánó lány. Nem bírja a kritikát, rendkívül agresszív módon reagál rá. Gyakran képzeleg. Túloz (nagyon elferdít dolgokat), hazudozik, és kiforgat elég sok mindent, csak hogy neki legyen igaza. Nem igazán tűri el, ha nem úgy történnek dolgok, ahogy azt Ő elképzelte.

Gyakran a véleménykülönbséget támadásnak veszi, az észérvekkel folyó vita elől egyszerűen menekül. Nem képes vállalni a felelősséget tetteiért, hibáiért, általa elkövetett bűnökért másokat hibáztat. Nem nagyon van lelkiismerete, általában csak magával törődik. Másokat kibeszél hátuk mögött, kétszínű.

A dolgokat többnyire „játékként” fogja fel. Dühből gyakran hazugságokat mond, hogy a másikat minél jobban megsértse, vagy mások előtt lejárassa, amire később egyáltalán nem emlékszik.

Nem egyenes, nem képes rá, hogy az embernek szemtől szembe megmondja, ha valami baja van vele, inkább kibeszéli. Véleménye, dolgokhoz való hozzáállása gyakran napról-napra változik. Az határozza meg, azt tartja jónak, amit a többség mond, állít. A célja, hogy mindenkinek megfeleljen.

2011. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj, nem ide akartam... :)
2011. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!