Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemtudom megtalálni ezt a...

Nemtudom megtalálni ezt a programot segitenétek?

Figyelt kérdés
A Mohához kéne ez a program vagymi system86.dll nemtudok rá keresni normálisan, valaki linkelje be köszi
2011. márc. 11. 12:40
 1/10 A kérdező kommentje:
valaki irja meg lécci emrt sürgöslenne
2011. márc. 11. 12:53
 2/10 A kérdező kommentje:
mert*
2011. márc. 11. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miben akadtál meg, de én beírtam google-be hogy: system86.dll, és az első találat alatt le is tudtam tölteni. Ez amúgy nem program, hanem csak egy rendszerösszetevő, egyetlen fájl.
2011. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Registryboos, nekem ezt tölti le és egy virusos:/
2011. márc. 11. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt letölteni, ez tartalmaz pár Windows REGISTRY fájlt, hátha ezt is tartalmazza.
2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] hopsz:D
2011. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, és gondolhatod hogy olyan megoldást írok amit te is használni tudsz. Ha az adott oldalon nem a reklámszövegekre és figyelemfelhívó buborékok közül valamelyikre kattintottál volna, hanem megnézted volna hogy az oldal melyik részén írja az adott dll letöltését, akkor sikerült volna. Nincs bazi nagy lila gombbal meg képekkel kiemelve mint a reklám, hanem az oldal közepén ott van egy sima fekete keretben hogy free download, meg alatta hogy Go to the download page for system86.dll...

Ha oda kattintottál volna, a következő felugró ablakban már csak egy újabb letöltés gombot kellett volna indítani, és le is tölthető egy archívumban a kért dll.


Vagy amit más írt, telepíts olyan javítást ami tartalmazza a hiányzó dll-t és így azzal a gépre kerül.

2011. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eheh. A system86.dll, egy vírus. A progidban lévő vírusnak lenne rá szüksége, és veled akarja letöltetni a Net-ről.
2011. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor el romolhat a gép?
2011. márc. 14. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, elromolhat.

Először is. Ha van vírus keresőd, uninstalláld (ha nincs akkor, persze ne)

Töltsd le ezt: [link]

Telepítsd fel, és vizsgáltasd át vele a gépet.

Ha vírust talál, hagyd hogy letörölje, illetve töröltesd vele, ha rákérdez. Ha valamit vírusnak ítél, hidd el neki. Jobban jársz.

A "MoHaa" telepítődben valószínűleg vírus van. Ha szerencséd lesz, vírusírtás után működni fog a telepítője, ha nem, azt se bánd. Szerezz be vírusmentes másolatot.

2011. márc. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!