Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi arra az esély, hogy ha...

Mennyi arra az esély, hogy ha nem megjelenési sorrendbe telepítem a Sims2 kiegészítőket, nem indul el?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy néhány embernél nem indul a játék,ha nem sorrendbe telepít.Nekem megvan az alapjáték,és karácsonyra megkaptam az Egyetem kiegészítőt is.Most szeretném az Évszakokat is megvenni,de az sokkal később jelent meg,nem a harmadik a sorrendben.(Az Alapjáték és az Egyetem az 1. és 2. megjelent a sorrendben.)Nem tudom,így érdemes-e megvennem. :(


Remélem érthető voltam! :D


2011. márc. 11. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan telepítsd ahogy akarod, én se sorrendbe csináltam és nem volt gond.
2011. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen géped van?Nekem windows XP.A többi adatot most hosszú lenne,de persze megfelelnek a rendszerkövetelménynek.
2011. márc. 11. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
xp volt nekem is míg sims 2-őztem. Szerintem el fog az indulni. Most képzeld már el, milyen lenne, ha csak úgy működne rendesen hogyha megveszed az összes kiegészítőt.. :D
2011. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.Erre én sem gondoltam volna magamtól,de egy megbízható oldalon olvastam. :D

Holnap meg is veszem!!!

2011. márc. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!