Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW patchelési probléma?

WOW patchelési probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, felraktam az WOW LK enus verziót, és letöltöttem hozzá a tauri oldaláról, feltettem a 3.2.0enUS patchot, és ez jön: WoW-3.2.0.10192-to-3.3.0.10958-enUS-patch és ennél irja ki :S


The update could not be applied.

The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft (3)\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)


2011. márc. 15. 09:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ezt betudná nekem valaki csomagolni és feltölteni valahova?:

C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft


nagyon jo lenne :S kérem szépen :DD

2011. márc. 15. 10:05
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha sorban rakod fel mindegyiket, ami fent van, mindegyikből az enUS-t és a patch végén az automata updatert kinyomod, fel kell raknia, különben valamit te szúrtál el. Fogadjunk az automata updatert nem nyomtad ki.
2011. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja és zsenikém csak mondanám, amit te kérsz mappát, közel 16-17 giga... Te se gondolod komolyan... Ha a jétékot nem tudod felrakni, ne is játsz vele inkább, így is tele a szeró hülyébbnél hülyébb 12 éves vérpistikékkel...
2011. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nah elöszöris kezdhetjük ott hogy én a D-re raktam, nemkell egyböl qrva anyázni... és az külön mappa.. sorban rakom fel, letöltöttem az enGB-t is mindig ezt irja ki.. ugy rakoom ahogy ott fent sorban van..
2011. márc. 15. 11:59
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyokos.. legalább van aki segit és nem egyből amperkodik.. :) csak törölni kellet egyfájlt.. amugy meg ha nem tudod hogy mi a gond, söt fogalmad sincs róla akkor nemkell pofázni fogyikám :DDD
2011. márc. 15. 12:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki qrva anyázik te low, nem én vagyok olyan balfék, hogy egy nyomorék játékot nem bírok telepíteni... Értelmi színvonal megvan...
2011. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

miért, neked windows 7-ed van és kiirta ezt a problémát?

Te sem tudtad hogy kikell törölni egy fájlt.. egyetlen egyet... szóval fogd be a szádacskád pulykatojás.. :)

2011. márc. 15. 12:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Low vagy, ennyi Olyan a dumád, mint valami általános iskolásnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát velem nemszoktam szemtelenkedni az emberek, csak akiknek nagy a pofájuk.. mint a VV ből a Bécinek xDDD
2011. márc. 15. 12:51
 10/15 anonim ***** válasza:
gratulálok a beszólásodhoz kérdező, ennél jobbat nem tudtál kitalálni??!!
2011. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!