Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW patchelési probléma?

WOW patchelési probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, felraktam az WOW LK enus verziót, és letöltöttem hozzá a tauri oldaláról, feltettem a 3.2.0enUS patchot, és ez jön: WoW-3.2.0.10192-to-3.3.0.10958-enUS-patch és ennél irja ki :S


The update could not be applied.

The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft (3)\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)


2011. márc. 15. 09:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hi nekemis ez a problémám :S tudnál segíteni hogy mit kell csinálni? előre is köszi.
2011. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Hexality válasza:
Üdv! Jobb klikk a patchre utána Futtatás Rendszergazdaként és máris mükszik! ;)
2011. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
wowos színvonal itt is megvolt, haverom kedvéért kipróbálnám, ezt a hibát írta ki nekem is, mondom beírom google be és ez jön ki, egymásnak estek egy jobb egér rendszergazda probléma miatt, tudtam hogy a wowosok fogyatékosak... ezért fogok inkább szolozni Xd
2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

hali

nekem is ugyan ez a probléma...ha rendszergazdaként futtatom akkor is...de akkor legalább elindul, beadja h 2%, és ír egy másik hibát...az EnUs és az EnGb verziónál is ez van...

írtátok, hogy valamit törölni kell...egész pontosan mit?

2013. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hello nekem is ugyan ez a hibám ami a #14-es kommentelőnek, választ pls!
2013. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!