Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 játékba lehet kódokat...

A sims 3 játékba lehet kódokat használni de előtte a ctrl + schift + c kell lenyomi de nálam ezt nem mutatja és nem tudok kódot beírni. Valaki tudd segíteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan a The Sims 3, ezért leírom, hogy szerintem mi a baj.

1.LEHET, HOGY NEM VETTED ÉSZRE FELÜL A FEHÉR CSÍKOT(ODA KELL BEÍRNI A CSALÁSOKAT)

2.LEHET, HOGY NÁLAD NEM ÚGY VAN BEÁLLÍTVA, EZÉRT VAGY ÚGYVAN, MINT A GTA-NÁL, HOGY CSAK BE KELL ÍRNOD

3.VAGY EGYSZERŰEN NEM MŰKÖDIK NÁLAD


Azt ajánlom, hogy ne csalj!!Én nem csalok benne, de régen csaltam.Ezért is kezdtem újat.CSALÁSSAL NINCS ÉRTELME A SIMS-NEK.Azért, merta The Sims arról szól, hogy egy PC játékban játszd el az életet, kipróbálhass olyan dolgokat, amit pl a valóságban nem mernél.


A VALÓ ÉLETBEN NEM LEHET CSALNI!!!!

HA LEHETNE CSALNI, ÉN IS CSALNÉK!!!

Gondolkozz el rajta...

2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos jót nyomsz? biztos úgy nyomod hogy először egyszerre a bal ctrl + bal shift és utána hozzá a C? más gond nincs vele? eredeti a játék?
2011. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a cheat ablak nem jön elő a ctrl+shift+c billentyűk lenyomására, annak valószínűleg az az oka, hogy egy másik programhoz (pl. CursorXP, HyperSnap DX) van hozzárendelve ez a billentyűkombináció. 2 megoldás van: Vagy nem használod a kódokat :) vagy a hibát okozó programot átállítod más kombinációra.


forrás: www.mysims.hu

2011. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne csalj.. nekem gallyra nyomta a simset. egyedül a motherlode ment. a többitől annyira gallyra ment h folyton megakadt ledobott stb. erről olvashatsz simses oldalakon mert sokan tapasztalták. Újra telepítettem a játékot és azóta nem csalok mert sokkal élvezetesebb a játék :D
2011. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!