Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a saját zenéket a San Andreas játékban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Raktam be saját zenét a GTA San Andreasba.Szól rendesen.

A kérdésem az,hogy be lehet valahogy állítani,hogy amikor felszállok egy járműre,akkor automatikusan a saját zene szóljon s ne valamelyik más rádióállomás?A hangbeállításoknál próbálkoztam s eddig azt értem el,hogy 5-6 kocsinál sorban a saját zene szólt,de a 7. kocsinál már nekem kell odahajtanom a rádióállomást :S

Ha nem lehet beállítani,az sem baj :)


2011. márc. 25. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után felismerte, h mindig saját zenét hallgatok és !többnyire! a saját zenét nyomta amikor felültem egy járműre. A menüben a statisztikában, ha sokáig hallgatsz egy adót akkor berakja kedvencnek...Engem is idegesített, de, ha mindig átállítod akkor egy idő után "berögzül" neki. Remélem segítettem.
2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Remélem bejön :)

2011. márc. 26. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!