Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 -on lefagyott az AC...

Xbox 360 -on lefagyott az AC Brohterhood kikapcsoltam, aztán vissza és akkor veszem észre, hogy Corrupted Profile. Letöröltem mert használhatatlan. Az ilyet, hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg mentésem veszett oda...
2011. márc. 31. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

De ha csak azt a mentést törölted, akkor miért veszett oda több is?

Egyébként ilyen már nekem is volt, nem tudom mi a baj. Mondjuk egy vinyó formázás nem hülyeség, csak előtte a mentéseket meg a profilodat húzd át pendrive-ra.

2011. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet azért van ilyen, mert mentés közben kapcsolod ki. Ezért érdemes mindig kilépni a menübe, aztán kikapcsolni a gépet. Sok játék ki is írja, hogy "saving please don't turn off your xbox360 console", de az AcB pont nem, illetve az elején egyszer.
2011. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egész profil veszett oda és vele együtt minden mentés. Belementem egy küldetésbe nem töltötte be. Elmentem egy másikhoz és ott elkezdtem. A másik küldetés közbe betöltötte az előzőt, amit nem adott be. Miután végeztem a küldetéssel. Elkezdett betölteni. Vártam 5 percet és kikapcsoltam. És, hát ez lett :/
2011. ápr. 1. 18:07
 4/5 Hegi98 válasza:
Nekem az van hogy vettem egy év xbox live-ot és letöröltem véletlen...De az xbox hivatalos oldalán fen van onnan vissza tudom tölteni valahogy?
2011. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Megnyomod a guide gombot--> retrieve profile--> itt meg kell adnod a profilhoz tartozó email címet és jelszót, és letöltődik.
2011. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!