Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassul be a Samsung...

Miért lassul be a Samsung billentyűzet Samsung GALAXY mini-n kis idő után annyira h használhatatlan?

Figyelt kérdés

Amit észrevettem h futó alkalmazások listáján rohamosan növekszik a mérete (lehet h ez normális)

froyo és gingerbread is ezt csinálta

újraindítás után tökéletes (1 ideig)

más billentyűzet is belassult...


2011. okt. 8. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert Samsung.
2011. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
melyik telefonmárkát pártolod kedves első?
2011. okt. 8. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor szokott mikor netezek, de szerintem frissiteni kellene a rendszert. Nekem is Galaxy mini-m van. 2 Hetes telóm van.
2011. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogyan van vele, de én még ilyen problémát nem tapasztaltam vele. Gingerbreadre történt frissítés után sokkal gyorsabb lett, több hely marad a belső memórián, és az akku sem merül olyan gyorsan.

Valami más probléma lehet nálad, lehet, hogy nincs elég memória, mert annyira sok alkalmazás fut egyszerre, de lehet, hogy összeszedtél valami vírust.


Az elsőnek:

Vegyél ZTE bladet hülyegyerek, neked úgyis anyuci fizeti.

2011. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem anyuci, felénk dolgoznak az emberek szivi :) Leginkább nekem ;)
2011. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld ki az előzményeket, amikre rákerestél, s akkor nézd meg utána, hogy mekkora a mérete. Talán segít. (nem az 1. vagyok) Ha nem, akkor nemtudom.
2011. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!