Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PROTOTYPE! HIBA Most mit...

PROTOTYPE! HIBA Most mit csináljak? Nem értek ehez

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy kis gondom a prototype-al

fel telepítettem be raktam a 100% os mentést, és amikor el indítom akkor aszt adja be hogy a Prototype hibát észlelt ezért le áll

Az adatok amellyel dolgozott valószinűleg elvesztek


megpróbáltam újra rakni de letörölni nem tudtam

mert az Uninstall aszt írta hogy:Error reading setup initializion file


Ez után le töröltem Total comanderr-el mindent és amikor meg nyitom Damon Tools Lite-val akkor be adja a prototypos kéet és azon ezek vannak:

-Play

-UNINSTALL

-EXTRAS

-Quit


Tehát most le törölni nem tudom és fel rakni se mit csináljak?


2011. ápr. 8. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem törölted le rendesen uninstallerrel hanem csak eltávolítottad gondolom. kattincs arra hogy uninstall és akkor hátha kiírja hogy már nem található és akkor hagyja hogy újratelepítsd.
2011. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

azt is ki töröltem

én a játékot Deamon Tools Lite val tettem fel és abba ha elindítom (mint ha telepíteni szeretném) akkor csak az van benne hogy Play,Uninstall,Extras,Quit

ha itt ezen akarom Ununstalálni akkor azt írja ki hogy Error reading setup initializion file

2011. ápr. 8. 20:01
 3/13 anonim válasza:
Nekem EREDETI BF 1942-nél volt ugyanez. Nem bírtam uninstallálni, ezért töröltem. Aztán egyszer valahogy rábukkantam egy mappára, ahol az összes installálós cucc van és ott mindent kitöröltem, és utánna ment. Azthiszem a Windows mappában volt. Egyébként mért raksz be 100%-os mentést a Prototype-ba? ez nem olyan mint a GTA vagy a Need for Speed...
2011. ápr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia.

Nekem nincs a windows-ba a prototype-nak semmilye :(

és miért baj ha bele rakom a 100% os mentést?

2011. ápr. 9. 08:23
 5/13 A kérdező kommentje:
lécci válaszoljatok fontos lenne :(
2011. ápr. 9. 13:39
 6/13 anonim válasza:
Szia, nekem se volt szó szerint hogy battlefield vagy valami, ilyen { karakterrel kezdődött, egy raklap szám meg néhány betű, aztán bezárt megint egy }-jel. Egyébként nem baj, csak ez olyan játék, hogy minek belerakni, ha utánna csak ugrálni tudsz meg ilyenek:)
2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Start Menü ->Futtatás, ide beírod, hogy regedit. Ott Szerkesztés menüpont, keresés, beírod hogy Prototype. Amit kiad kitörlöd, utána rámész, hogy következő kersése, és ahányat talál a Prototyperól, azt töröld ki. MÁSHOZ NE NYÚLJ! ha ez kész, rakd ujra a játékot
2011. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Majd írok hogy mi van =)

2011. ápr. 10. 18:34
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsó azt csináltam ahogy írtad de nem talált semmi prototyp-osat :(

szerintetek ha újra letöltöm jó lesz?

2011. ápr. 11. 16:03
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Újra letöltöttem de semmi változás :(

aki esetleg tuti benne hogy mi a baj az dobjon meg egy privivel és elküldöm msn címemet =)

2011. ápr. 11. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!