Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Prototype hiba! Mi okozhatja?

Prototype hiba! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Tegnap feltelepítettem a prototype nebű játékot, minden tökéletesen ment, max grafikán akadozás nélkül, hibátlanul. Beraktam egy 100%-os mentést, de ezután is hibátlanul futott, kiléptem és később vissza, akkor is hibátlan volt... Ma reggel játszani akartam, és amikor beinditom a játékot, betöltöm a mentést, készülök játszani, nem látszik semmi, néha megjelennek az autók, amúgy meg semmi, egy narancssárga képernyő... néha az emberek vonalait látom, de az utat, meg a házakat nem... meg a karakteremet sem... Mi okozhatja ezt a hibát?
2010. aug. 31. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló kérdés, ott is a mentés okozta a problémát.
2010. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt a kérdést én is láttam, de mi a megoldás? .... már újratelepítettem a játékot, semmit nem oldott meg...
2010. szept. 2. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
rakd ujra a op rendszert
2010. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neeem

a felbontást állítsd át

nekem is ez volt

vagy nagyobbra vagy kisebbre.

mm 800x600 vagy 1280x1024

2010. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A felbontást már próbáltam, újrarakni nem szeretném az operációs rendszert....
2010. szept. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!