Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan második világháborús...

Van olyan második világháborús startégia játék, amiben nekünk kell gyártani az egységeinket, és annyit gyártunk belőle amennyit szeretnénk?

Figyelt kérdés
Olyan játékra gondolok mint pl cossacks, age of empires 2 csak második világháborúsban. Mert, én csak olyan játékokról tudok ami második világháborús, amiben kapsz egy adott egységet, és azt irányítod, de én olyat szeretnék amiben saját sereget alkothatok építkezhetek stb.
2011. ápr. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Asszem a ruse 2. világháborús, itt egy gameplay videó rolla: http://www.youtube.com/watch?v=qTTiiCYVpgQ
2011. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem körökre osztott játékra gondoltam.
2011. ápr. 16. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Axis &allies. régen volt rengeteg játékom, de ezt fel se raktam, csak megvettem. már eladtam mindet.
2011. ápr. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Company of Heroes
2011. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!