Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a Mass Effect 2!...

Nem megy a Mass Effect 2! Vagyis megy, mert külső vinyóra raktam. Nemrég azonban ujraraktam a gépet, és a dlc-ket most nem tudom elindítani, mondván nincs felrakva a játék. Pedig nagyvinyón fenn van, elis indul. Akkor most mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem akarom ujra leszedni a telepítőt!Vmit nemlehet trükközni??
2011. nov. 5. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom tiszta telepítést csináltál, tehát a rendszerpartícióról töröltél mindent. Nos, ez a baj. Van egy Registry nevű cucc a rendszerpartíción (magyarul ún. rendszerleíró adatbázis) ami tárolja többek között a telepített programok helyét, beállításait, hogy hol kell keresni a fájljait, stb. Tiszta telepítésnél természetesen ez is törlődik. Ha pedig a Registry-ben nem találja az adott programhoz való információkat a gép, akkor úgy érzékeli, hogy az nincs telepítve. Az egyetlen megoldás az újratelepítés, mert így kerül bele a játék a Registry-be, és így ismeri fel a gép.

Remélem érthető volt.

Ja, és vedd meg, mert megérdemli! :)

2011. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz. Már potom 2000 forintért hozzájuthatsz. Nekem mind az első mind a második rész bolti.

Véleményem szerint két ilyen jó játék megérdemli, hogy megvegye az ember. Hidd el nem fogod megbánni. :)

2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos,köszönöm az okosítást,gondoltam hogy ez a probléma.A kettőt már nem veszem meg,de megfogadtam hogy a 3. bolti lesz ;)
2011. nov. 7. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ahogy gondolod. DE MINDENKÉPPEN JÁTSZD VÉGIG MERT MEGÉRI!!! ME FOOOREVER!!!!
2011. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!