Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Portal 2-höz van magyar...

Portal 2-höz van magyar feliratom. A menü magyar, de a játékban a felirat miért nem jelenik meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bár nekem elég gyanús hogy pár nappal a megjelenés után már van hozzá magyarítás.
2011. ápr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert szerintem az a pár nap alatt csak a menüt sikerült leforditani!
2011. ápr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Főmenű<Hang<Feliratozás.és ott a csak feliratra menny rá;D
2011. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első kettőnek:

A Portal 2 magyar felirattal jelent meg...-.-"

2011. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem a beállításoknál kell bekapcsolni a szöveget, mivel haveromnak megy. Másképp neked honnan van meg a magyarosítás mivel haverom nem akarja megmondani, nagyon köszönném a választ és ha lehet ide válaszolj: kristof910@gmai.com, előre is köszönöm!
2011. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szia, lécci nekem is: bertold_kukac_chello_pont_hu
2011. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 wormwood válasza:

Üdv! Nekem megvan a Portal 2 eredetiben de sajna mivel steamen vettem angol az egész és mivel magyarul jelent meg a boltokban, sehol nem találok hozzá magyarosítást. :( Ha tudnál segíteni és dobnál egy linket hogy honnan beszerezhető a magyar feliratozás azt nagyon megköszönném. :)


mag.777@hotmail.com

2011. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mrakos10 válasza:
Az opciókba be kell állítani
2012. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Steam-et állítsd át magyarra, és a felíratok legyenek beállítva, úgy magyar lesz minden felírat.
2012. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!