Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha amerikából rendelek meg...

Ha amerikából rendelek meg egy x-box 360 játékot, ami itthon magyar feliratos, akkor az amerikából rendelt példányon is van magyar felirat?

Figyelt kérdés
Pl már volt egy játék amit amerikából szereztem meg és magyar feliratos volt (fable 2), viszont az amerikai Fable 3 nem magyar (nem tudom itthon magyar-e). Egyébként a gears of war 3-ra gondoltam, mert az előrejelzések szerint az itthoni magyar lesz, de a kintit nem tudom.
2011. aug. 8. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert különböző régiókban különböző "tartalmakkal" jelennek meg játékok sokszor. Plusz az amerikai játékok nem mindig indulnak el itthoni gépen, csak ha régiófüggetlenek. Eddig szerencséd volt, de azért amcsiból nem rendelgetnék csak úgy a vakvilágba, nehogy egyszer megszívd a régiókóddal.
2011. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!