Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3-hoz hány Magyar...

A Sims3-hoz hány Magyar nyelvű kiegészítő van?

Figyelt kérdés
Hány darab kieg van ami Magyar nyelven is kapható és melyikek ezek?Összesen kb hány gigát foglalnak a gépen?
2011. ápr. 27. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Az összes kiegészítő magyar, csak a külön megjelenő Medieval nem lett már az.

Nálam a Sims3 + A világ körül + Álomállások + Leszáll az éj + Luxuslakás cuccok + Padlógáz cuccok összesen 15GB helyet foglalnak.


Összesen 3 kiegészítő van hozzá:

The Sims 3: A világ körül (Megjelenés: 2009. november)

The Sims 3: Álomállások (Megjelenés: 2010. június)

The Sims 3: Leszáll az éj (Megjelenés: 2010. október 26.)


és 3 tárgyakat tartalmazó csomag:

The Sims 3: Luxuslakás Cuccok (Megjelenés: 2010. február)

The Sims 3: Padlógáz Cuccok (Megjelenés: 2010. szeptember)

The Sims 3 Szabadtéri kalandok cuccok (Megjelenés: 2011. február)

2011. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szabadtéri kieg-et miért nem raktad fel?

Az gagyi vagy mi?

2011. ápr. 27. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos jó, csak már egy-két hónapja nem játszok vele, így nem próbáltam ki.

Szerintem a kiegészítőkkel úgy jó játszani, hogy amikor egy megjelenik, akkor azt felrakod, és kiélvezed minden újdonságát. Én meg felraktam egyszerre az összeset, és túl sok dolgot adott amire figyelni lehet meg kell, így egy idő után már nem volt kedvem hol az utazásokra figyelni, hol a népszerűséget növelni, hol az új képességeket fejleszteni, hol meg közben munkába járni és csinálni a napi dolgokat.

2011. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem pont ez tetszett meg már a Sims2-ben is.

A mai játékoknak nincs kihívása.Az új Call Of Duty-t is kb 2 nap alatt vittem végig.A crysis 2 volt ami 1 hétig tartott.A Sims-nek sosincs vége ez tetszett meg benne.

Szóval én bírom az ilyen játékokat és ha annyi fele kell figyelni,hogy már szó szerint belefáradsz.Igazából ez már egy másik élet ami a Sims-ben megy.Szó szerint.Ugyan úgy el kell menni wc-re állást kell keresni stb...

2011. ápr. 27. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:

52 Simben számolt hetet játszottam végig úgy, hogy kb. a felére már mindent elértem, és a végén ugyanazok a napok teltek el, és egyhangú lett. Utána meg amikor felraktam az összes kiegészítőt, annyi lehetőség jött hogy már túl sok volt, úgyhogy nem is léptem már be.

Nekem úgy jobb játszani, hogy egy kiegészítőt felrakok, azt végigviszem, majd a következőt is. Például a Világ körül utazásos rész annyi pluszt ad, hogy míg azt felfedezed, az is hetekbe telik.

2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze én is ezt akartam mondani.Szóval úgy már értelmét veszti a játék.Én pl soha se használtam csalásokat.Jó a Sims2-ben használtam a pénz kódot,de aztán kb 2 nap után tök gagyi lett,mert azt vettem meg amit akartam.Ha nincs pénzkód akkor van értelme a játéknak,mert ez arról szól,hogy családot alapíts gyereket nevelj,de mellette fizesd a számlát meg stb... Tényleg egy második élet van oda bent.Sőt itt van esélyed egy tök szép lánynál és nem küld el a francba egyből ha akarsz tőle valamit :D
2011. ápr. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!