Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mozilla Firefox-ban miért...

A Mozilla Firefox-ban miért húzza alá a magyar helyesírás ellenőrző kiegészítő a magyar szavakat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Mozilla Firefox legújabb magyar verzióját. Telepítettem a magyar helyesírás ellenőrző szótárat. Újraindítottam a Firefox-ot. De aláhúzza a magyar szavakat. Mindegyiket. Miért? XP-m van, lehet a gépen kell beállítani valamit?
2010. jún. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a helyesírás ellenőrzőt, mert ez nem jó. A valódi (pl. a Thunderbirdben) csak az általa gyanúsnak vélt szavakat húzza alá.
2010. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt ez a kérdés nem ebbe a kategóriába való. Másrészt pedig a Firefox eleve nem magyar termék tehát a magyarosítással van baj. Hát kicsi az esélye hogy neten találsz 1 jót de a lényeg hogy nem veled van a gond. nézd meg a firefox kiegészítői között. Sok sikert és jó netezést!
2010. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a nyelv is kiegészítő, elvileg elérhető a weblapon. Ha meg magyar, akkor csak jobb katt egy szövegdobozban, és a nyelvek közt át kell állítani.
2010. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Letöltöttem a Mozilla Firefox honlapjáról a legfrissebb, magyar nyelvű verziót. Ezt követően letöröltem/uninstall-áltam a Mozilla Firefox-ot és amit letöltöttem, azt feltettem. Így most már jól működik. Amikor letöröltem a böngészőt, nem tartottam a könyvjelzőket, stb. - ezt törlés/uninstall előtt megkérdezi.
2010. jún. 12. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg valami megfertőzte a Firefox-ot, ez sajnos velem is megtörtént párszor. De ha akadozik, ha nehezen tölti be, ha valamelyik kiegészítő miatt fagy vagy összeomlik, furcsa dolgok történnek (eltűnik a fele stb.)akkor a legjobb mindenhonnan törölni és újat feltenni.
2010. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!