Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem jó játékot...

Ajánlanátok nekem jó játékot pc-re? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Nekem tulajdonképpen mindegy, csak jó legyen. Mindenfélével szeretek játszani, kivéve stratégiákkal, autósokkal, és a The Sims-hez hasonlókkal.

A kedvenceim a horror féle(mindegy hogy trancsírozós vagy inkább ilyesztő) játékok és a kalandjátékok, de másfajta is jöhet. Valami újabb kéne, aminek a grafikája is odaver egy kicsit, hogy teszteljem a gépem mert megvan egy éve és még nem volt maximálisan kihasználva.

A Dead Space-t FEAR-t cod-okat, gta4-et crysis-eket ne írjátok :D


Köszi, ha valaki végigolvassa :))


2011. ápr. 27. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ajánlom neked a Battlefield Bad Company 2-t elég erős gép kell a futtatásához.


Amnesia The Dark Descent ez nagyon jó horror játék.Még nem játszottam vele de ahogy tudom ebbe nincsen fegyvered tehát csak menekülni tudsz.

2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Battlefieldről még nem is hallottam, köszi :D

Az Amnesia-t már egyszer ki akartam próbálni, és ki tudom jelenteni hogy életemben nem játszottam ennél fosatósabb játékkal, csak az volt a gond hogy win7-em van, és nem igazán csipázza ezt a játékot, ami annyit takar, hogy ennél az egynél 5percenként kilépked hogy a képernyőillesztő progi besz@rt de helyreállt. Sajnálom :(

2011. ápr. 27. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Far Cry 1 és 2.Az egyes az régebbi és szörnyes,a kettesnek jó a grafikája,autót is lehet vezetni benne és nagyon nagy szabad tér van.
2011. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a Stalker sorozat is szörnyes
2011. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A far cry 1-et végigtoltam, nagyon tetszett, a második már eléggé unalmas volt.

A Stalkerek et is próbálgattam, de mindig úgy végződött hogy már a telepítés után a csomó hülyéskedésnél meguntam, mert nincs pénzem eredetire :S

2011. ápr. 27. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:

darksiders nah az a game ott van mászkálós beütése van de nagyon kafa akkor a prototype huu nah az csak a vér :D és

Overlord I és a II nagyon jó game :D

2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd 9-10. hó környékén Battlefield 3.

DIRT 3

DIRT 2

2011. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!