Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DDMT2-veé játszok csak egyszer...

DDMT2-veé játszok csak egyszerűen nemtudom eldönteni h milyen kari legyen az ugymond "fő"karim és most csak farmal tolom lécci segítseget h mi lenne érdemes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én sokáig harcossal toltam de régen mikor voltak kari beragadások csináltam egy íjász nindzsát az nagyon tetszett de később átváltottam tőrre kíváncsiságból és azóta tőrössel nyomom
2011. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a fő karit PvP re használod :D akkor Test wari vagy BM sura vagy táv ninja. Ezek a legjobb PvP karik (persze jol kell tudni használni) Yangolj farmossal és vegyél ugy cuccokat hogy wari ellen full (éxek pajzs sisak kard cipő) és utána ninja ellen... stb

És céhwarra is csinálj vagy vegyél ojat hogy mindenféle van (vagy akár ugy is használhatod hogy 1ikböl a fülest a másikbol nyakast stb..)

2011. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vok nekem a bm sura jön be nagyon(attol eltekint ve h nem lehet minden skill p) mert ha le fagy stunolva akk is üt a lélek és a s.védelem miatt nem a hp-d megy hanem az mp-d xD szval :D az jó midnen kaszt ellen
2011. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!