Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy ház építéséről lenne szó?...

Egy ház építéséről lenne szó? (Nem kell leírnod, hogy kérdezni szeretnél/segítséget kérsz, egyszerűen csak tedd fel a kérdést! )

Figyelt kérdés

Mondjuk, szeretnék építeni egyszer egy házat, és nem is tudom mondjuk 80mm2 , lenne az alapterülete . de ez csak az alsó szint. ugye , tehát ekkora területen van a ház , és ezért kell fizetni x forintot ugye mm2-enként.

de ha mondjuk akarok egy emeletet, az gondolom ugyanakkora lenne mint az alsó szint tehát szintén 80mm2, tehát , összesen 160mm2, -t kell kifizetni? vagy csak a 80mm2-t? mert a felső emelet az már nem az alapterület , vagy ez nem igy van? tehát a kérdésem végülis gondolom érthető , most akkor 80, vagy 160mm2-el kell számolni ?


Tudom ,elég buta kérdés, de nem tudom :D , amúgy nem tervezek mostanában semmi ilyesmit.


válaszokat előre is köszönöm.


2010. okt. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
elég kicsi egy 80 négyzet miliméteres ház...
2010. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha lenne egy kis eszed, magadtól is rájöttél volna nyilván hogy nem 80mm2 házra gondoltam , valószínűleg elírtam . de mivel nincs, így nem jöttél rá , és leírom neked akkor 80m2-es . Amúgy köszi a válaszodat, igazán sokat segítettél.
2010. okt. 1. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem világos a kérdésedben,hogy a "fizetés-fizetség" alatt mire gondolsz?


"ezért kell fizetni x forintot ugye mm2-enként."


Kinek, miért?

2010. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mind1, közben megtaláltam a kérdésemre a választ, köszi
2010. okt. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!