Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni az "Assassin...

Mit kell csinálni az "Assassin's Creed: Brotherhood"-ban, amikor ezeket kell megcsinálni? (lent)

Figyelt kérdés

1.: "Jump from a horse to a beam"

2.: "Enemies stationed at guard posts killed using th crossbow without being detected"

3.: "Scaffolds destroyed by thrown guards"


Ezen a hármon kivül már minden másik feladatot megcsináltam amit a "Thieves,Merceranies,Courtesans" adott.

Mielött vmelyik okos mondaná, NEM, nem tudok angolul, és NEM, Nem ismerem a googleszarfordítót! :D


2011. máj. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ugorj a lóra a gerendáról.

2. Az ellenségek állomásán lévő katonákat öld meg számszeríj segítségével hogy ne vegyenek észre.

a 3. at nem tudom és a fordito se hozott eredményt :S kérdezd meg a sulidban vmeik angol tanárt

2011. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az elsőt értem köszi, a másodikat meg nagyon nem :D nagyon google fordító gyanús :D
2011. máj. 4. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. annyi, hogy nyírj ki egy állomásozó őrt nyílpuskával úgy, hogy senki ne vegyen észre.

A 3. meg annyi, hogy egy állványzatnak neki kell dobni egy őrt, hogy az megmurdáljon. Tehát keresel az utcán egy állványzatot (mint amilyenen a munkások dolgoznak az életben), és balhét csinálsz. Aztán harc közben megfogod az egyik őrt (grab), és nekivágod ennek az állványnak. Az ősszedől, az őr meghal, te meg boldog vagy.

2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a lóról kell ugrani a gerendára.
2011. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

heló. én ma csnáltam meg mindet.

1. a lórol ugordj gerendára úgy hogy pördüljön egyet.


2.ezt nem lehet megcsnálni csak negyon nehezen de mondom.

menj a fűmenübe ott DNA - seqwence 6 - francian kiss.

na azt csnáld meg jó sokszor de ógy hogy n lepleződj le soha mert ha kinyírtál bárkit is akkor nem számítja.


3.keress egy ijen sárgés fa álványzatot amin a munkások dolgoznak megfogsz egy őrt és nekivágod és örülve elmehetsz.ja és az álványt ne keverd össze az árus bódéval én először azt hittem azt kell. XD

2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!