Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Turbózzam fel a mostani xbox...

Turbózzam fel a mostani xbox 360 arcade-met vagy újabb modernebb xboxot vegyek?

Figyelt kérdés
retteget ez a 3led és én szeretnék hosszú távra xboxozni ami kb. 2-4 év jólenne 2010-es az xboxom jasper alaplappal
2011. máj. 22. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jasper alappal nem nagyon fogsz 3 ledet kapni, csak figyelj rá, hogy nem melegedjen túl
2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vessző, pont, nagybetű! Elég nehéz így értelmezni. Szóval ha jól értem, van egy 2010-es jasper alaplapos arcade-od? Mert ebben az esetben szerintem elég egy nagyobb vinyót venni, nem hiszem hogy baj lenne vele, ha jól szellőző helyen tartod, feltelepíted a játékokat, és figyelsz arra, hogy ne legyen benne 2 kiló por. A jasper alaplapos gépek már elég megbízhatóak. Viszont mérlegeld azt is, hogy egy 250gb-os slimet 53 ezerért már tudsz venni. Én 3 év után eladtam az elite-met, majd a pénzt kipótolva vettem egy slimet. Halkabb, van benne wifi, és a hűtése is sokkal jobb, hideg levegőt érzek a szellőzőkből.
2011. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:) nagyon rendesek vagytok. és mi lenne ha új hűtőt szerelnék a box ba?
2011. máj. 23. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
szerelhetsz, úgy még kevésbé fog melegedni
2011. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oks skacok:) köszi a választ. nagyon hálás vagyok érte!
2011. máj. 23. 18:48
 6/7 anonim válasza:
Nincs értelme hűtőt beleszerelni. Rohadt hangos+pénz kidobás. Ha Jasper -es, akkor csak tartsd szellős helyen. És várj egy 3-4 percet miután abba hagytad a játékot, így nem hűl le hirtelen, és utána kikapcsolhatod. Meg ha gondolod évente/fél évente kitisztíthatod levegő spérvel. Slim -et én nem vennék a helyedbe. Mindenki most kapkod a régiekért. Flash -eltetni is könnyebb a régieket. Bár a Slim is jó mert nagyon jól hűt, és kis helyen elfér. Remélem segítettem.
2011. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hűtő baromság, plusz a hivatalos gari is elveszik.
2011. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!