Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogyha kani.hu-n...

Miért van az, hogyha kani.hu-n nem tudsz jól DOTÁzni akkor elküldenek a k**** anyádba, akkor is, ha N00B game-hez csatlakozol? Hogyan gyakorold be a játékot, amikor még a noob játékból is elüldöznek?

Figyelt kérdés

Eléggé paradoxon. Ugye vannak kani.hu-n a DOTA játékok és vannak n00b meg pr0 játékok. Még a n00b játékban is annyira jól játszanak a "n00b"-ok hozzám képest, hogy elzavarnak a francba, mert "hátráltatom őket", meg "etetem az ellenséget". Így hogyan gyakoroljam be a játékot, hogy egyáltalán jobb lehessek.


Ez olyan, mint az a paradoxon Kafka egyik regényében: Nem kapsz állást, ha nincs lakhelyed, nem kapsz lakhelyet, ha nincs állásod.


2011. máj. 23. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert mert a kanis társaság egy nagy büdös mh-s beképzelt 14 éves gyerekek gyülekezete, kivéve egy-két playert. Én csak azt tudom neked ajánlani hogy Ai mapon gyakorolj egyedül, vagy ha van spanod akkor vele nyomjátok ai-val.

[link]

2011. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és pont ez miatt az alpári stílus miatt nem is dotázok már, mert egy játékot nem tudok ugy jatszani kanin hogy valaki fel ne idegesitsen vagy ki ne lépjen. Inkabb megvettem a Heroes of Newerthet 30$ dollárért, ott sokkal normálisabbak a playerek, és alig van liver. Ha véletlen dc-zel vissza lehet lépni a játékba, sokkal jobb a grafikája.
2011. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
utolsó te büdös nagy áruló ez nem sértés ok? de heroes of newerthet énis megvettem anno de amikor f2p lett elbaszták az egészet jött a sok noob csíra aztán feedelnek ezért inkább dota 2 őzök oda nemjöttek át a kanisok meg ottis jó kis magyar közösség van a hungary channelen :D
2012. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!