Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet venni Magyarországon...

Hol lehet venni Magyarországon Pokémon figurákat?

Figyelt kérdés
Nem az újakra gondoltam, egyáltalán nem érdekelnek a 4. és az 5. generációsak. Csak az első három generáció, azon belül is a kezdők, a legendások, Alakazam és Marill érdekelnének (meg esetleg ami még megtetszik). Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat!
2011. máj. 23. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
De műanyag vagy plüss vagy mi? Amugy nézz körül vaterán: [link]
2011. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh, bocs, el is felejtettem ide leírni: kicsi műanyag figurákra gondoltam. Teljesen igazad van, innen kihagytam, máshol, ahol feltettem a kérdést, odaírtam (...mennyivel egyszerűbb lett volna csak másolni...). Vaterán, Zsibvásáron, Teszveszen meg mindenütt szétnéztem már egyébként, de olyat, ami engem is érdekelne, olyat nem találtam. Azért köszönöm a választ, akinek viszont van konkrét ötlete, azt nagyon szívesen fogadnám!
2011. máj. 25. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan játékboltba ami régóta üzemel ( tehát nem mostanság nyílt). Nálunk itt van egy Játékbolt ahol még mindig kapni figurákat mert egyszerűen nem fogyott még el. És még sok minden mással is így van (Tehát vannak Dragon Ball cuccok meg ilyenek, pedig az jó régi már ) Nem tudom segítettem-e ezzel valamit.
2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy segítettél, köszönöm! Csak azt mondd még meg ha megkérhetlek: melyik városban laksz?:)
2011. máj. 25. 19:38
 5/5 hejj ***** válasza:
VATERA!!TÉGED VÁLASZTALAK!!!
2011. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!