Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Torrenttel letöltöttem a Sims...

Torrenttel letöltöttem a Sims 3-at, de crackelni kéne. Hogyan kéne megcsinálnom?

Figyelt kérdés

Tesóm általában megcsinálja az ilyet, de most nincs itthon, de szeretnék játszani. Valaki le tudná írni lépésről lépésre, hogy mit hogyan csináljak? Így néz ki a mappa, ha megnyitom: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat (:


2011. máj. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a crack mappába, a mappa tartalmát kijelölöd majd nyomsz egy "ctrl+c"-tm ezután bemész a "D:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin" mappába, majd nyomsz egy "ctrl+v"-t és megkérdezi hogy felülírod e a fájlokat és te minden esetben felülírod.Ennyi:)
2011. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

crackelésnek amúgy ennyi a lényege hogy a crack fájlokat bemásolod a könyvtárba az eredeti fájlok helyett:)


Pl most is megnézed, a könyvtárba van ugyanolyan fájl mint amilyen a crack fájl csak annyi hogy az eredeti, ezért kell lecserélni arra ami a crack mappában van mert azzal már működik.

2011. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de valami nem jó... nincs game mappám o_O [link]

De ez szerintem még az előzőnek a "maradéka". Mert már fent volt a sims 3, csak le kellett törölnöm, mert az egyik kiegészítő miatt nem tudtam elindítani :,D

Ilyenkor mi a teendő? xD

2011. máj. 26. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg
2011. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!