Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szökik mindenki, hogy...

Miért szökik mindenki, hogy vegyél eredeti játékot?

Figyelt kérdés

HA van egy kérdés, hogy letöltöttem ezt meg ezt, mindig az van hogy vedd meg.

Elhiszem, hogy van akinek van pénze rá, kidobni a pénzt egy játékra, ami vagy tetszik, vagy nem.


2011. máj. 26. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
47%

Ez a látszat. Azt hiszik magukról hogy akkor jobbak, menőbbek a másiknál.

Így próbálnak elnyomni, felülkerekedni rajtad.

Ne foglalkozz vele.A játékokba az a lényeg, hogy élvezd

2011. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én csak azért veszem eredetibe, mert szerintem megérdemlik a fejlesztők a pénzt.
2011. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Esetemben, amikor azt írom, hogy vedd meg, azt az esetek többségében azért írom, mert játszottam a kérdéses játékkal, és tartom annyira jónak, hogy megéri a megvételt. Plusz: ez a pénzes dolog elég elavult indok már: két hónap alatt egy játék ára a felére csökken (vagy még kevesebbre). Ez egy 10 ezeres játék esetén is 5 rongy. Na most, akinek van pénze 100-150 ezerért PC-t összeállítani, vagy 50-75-ért venni egy konzolt, annak egy hónapban nehogy már ne legyen 5-10 ezere, hogy megvegyen egy olyan játékot, ami megérdemli, hogy támogassam a fejlesztőket? Vagy a kérdéses warezosok a gépüket/konzolukat is lopták?
2011. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt írni, ha tényleg jó a játék, meg sokan képesek itt parázni és siránkozni egy 2000-3000 Ft-os (!!!!) játékon. Na nehogy már az drága legyen...Plusz ha eredeti, akkor nincs para multival, frissítéssel, stb. Aki torrentezik, csinálja, csak ha már hülye hozzá, hogy megoldja a dolgokat, ne másokat okoljon és anyázzon. Egyébként kicsit érdekes a kérdésed is: "Elhiszem, hogy van akinek van pénze rá, kidobni a pénzt egy játékra," tehát ha szerinted pénzkidobás játékot venni, akkor miért játszol? Hisz az szemét, nem? Na ennyi.
2011. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
"két hónap alatt egy játék ára a felére csökken (vagy még kevesebbre)."Ez azért nem így van.A Medal Of Honor már elég régen megjelent és még csak két ezerrel lett olcsóbb.De egyet értek veled.
2011. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én meg azért szoktam ezt írni, mert ha valaki segghülye a warez-hez, az VEGYE MEG.
2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezért vannak a próba verziók a DEMOK hogy kipróbáld milyen!Ez olyan mintha elopnál egy drága ruhát mert hogy van akinek van pénze rá, kidobni az majd megveszi!

Aztán meg sírás van hogy jaj jaj jaj ez meg az mért nem j?tt ki pc-re!Hát azért mert a sok csíra letölti és a fejlesztöknek nem éri meg!

2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az csak mese, hogy a fejlesztőknek nem éri meg.
2011. máj. 26. 22:22
 9/21 anonim ***** válasza:
Te atán biztos tudod szaki! :D
2011. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Az csak mese, hogy a fejlesztőknek nem éri meg."

Szóval követve a gondolatmenetedet, a fejlesztőknek az éri meg ha letöltik a játékaikat és NEM kapnak pénzt? :D oké...

2011. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!