Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed Brotherhood...

Assasin's Creed Brotherhood miért nem neged menteni? Mindig ha kilépek, az elejétől adja be! Többi LENNT! PLS HELP!

Figyelt kérdés
Orosz nyelven van meg sajnos, mindig játszok, rámegyek az utolsra ami a kilépés, és mindig kiír vmit, nyomok egy Enter-t és látom h ment! Mikor kilép a főmenübe, ott van h 13%-on vagyok, most mentettem el 1 perce. Kilépek a game-ból, és amikor visszalépek, már ugyanaz a 7% van, ami a mentés előtt. És azt a 7% ugyanúgy mentettem el! Mi lehet a hiba? Már 2x újratelepítetem, ugyan az mindig!! Kitöröltem a mentést, de ugyanúgy az jött vissza megint. Kezdtem 3x-4x új mentést, ugyanúgy megint a 7% jött ki! PLS VALAI SEGÍTSEN, MEGVAN EZA KIRÁLY GAME, ÉS NEM MÜXIK!!!!
2011. máj. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

*****

*****

Tessék szépen letölteni a SKIDROW változatot, és nem oroszul tökölődni :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy keress hozzá angolositást/magyaritást
2011. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy vedd meg esetleg!!
2011. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oroszul? Tudsz oroszul? Ennek a játéksorozatnak olyan sztorija van, hogy beszarás, értesz te egyáltalán valamit belőle, vagy csak mászkálsz meg gyilkolgatsz?
2011. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nekem eredeti de nekem is hasonló probléma.a multi hálistennek működik,viszont nekem nem akarja menteni a játékot a storyhoz egyáltalán állandóan újra kell kezdenem és a tököm ki van már ha belépek a story módba mindig csak azt látom hogy 3 session van ott és nem az a profil név amit megadok. mi lehet a baj és mi a megoldás?
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!