Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam a Witcher 2 játékban...

Elakadtam a Witcher 2 játékban. Hogy tudnék tovább menni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik játszanak is vele!

Még nem is tartok benne olyan messze, és már is gondjaim akadtak. Hogy győzhetem le azt a nagy vízi szörnyet, a homályvirág megkeresése nélkül? Ugyanis azt egyszerűen nem tudom megszerezni. De a szörny vagy egy csapással, vagy a mérgével azonnal kinyír. Kérem a Witcher játékosok segítségét! Please.


2011. máj. 31. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Lécci írjon valaki, mert nem tudok tovább menni, de már nagyon szeretnék tovább játszani vele.
2011. jún. 10. 11:25
 2/6 anonim válasza:

Azt muszály megkeresni... nekem is nehezemre esett a homályvirág megszerzése...

Amikor a fészkénél vagy, a kőfalon látsz egy trutymót...

ott ki kellene írnia, h. homályvirág felvétele, v ilyesmi...

ha nem írja ki, akk járkálj addig amíg ki nem írja.

Jó játékot!! :)


(Bár a végétől ne várj sokat :P)

2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ömm, köszi. De a fészkénél? Ott ott van a szörny trutyija, de a virág az egészen más fele van. Messzebb. A térkép is mutatja. És a virág a vízesés mögött a barlangban van, vagy kint a szabadban?
2011. jún. 15. 12:21
 4/6 anonim válasza:

A virág a barlangban van. Végig kell menni közben a szörnyeket megölni. A witcherek ezüstkardja nélkül oda se menj. Csak nappal a kovács csinálja meg neked ha van hozzá cuccod. A barlang végén lesz egy nagyobb szörny elég nagyot sebez de egyszerű legyőzni. Ha folyamatosan ütöd meg se tud támadni. A virág a falon lesz, el nem tévesztheted, szembetűnő. Ha megvan megcsinálod a főzetet, majd a harc előtt megiszod.

A szörny elleni taktikám az volt hogy a YRDEN jelet a földre teszem ott maradok majd mikor látom hogy csapni készül balra v jobbra gurulok. Mikor csapkod akkor egészen a sarkokba húzódok. Ott nem ér el. Mikor levágtál 3v4 csápot rádül a híd és bal oldalt lehet egy kidöl oszlopon felmászni( nem egyszerű dolog). Italnak még válaszd azt amelyik jobban tölti életed.

Itt egy vidi hogy győzik le:

http://www.youtube.com/watch?v=fnNbWHH0Kwc


ui: a végén ne felejtsd el felvenni amit dobott. Lehet belőle csinálni egy jó páncélt.

2011. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Így biztos sikerülni fog. ;D
2011. jún. 24. 21:49
 6/6 anonim válasza:

igen

laci voltam

2011. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!