Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot lehetne játszan...

Milyen játékot lehetne játszani órán? (mint pl amőba, akasztófa) csak úgy unaloműzésképp :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:21
1 2
 1/13 Darcy01 ***** válasza:

Barchoba írásban?

Én még nem próbáltam, de szerintem nem kell sokat írkálni hozzá.

2011. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Suliban oran?
2011. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom h kell barchobázni :( igen suliban órán
2011. jún. 2. 06:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem suliban oran inkabb figyelj. Ha tenyleg olyan unalmas orad van, amin mar jatszani szeretnel, akkor inkabb vegyel elo valami tantargyat amit szeretsz s olvass:)
2011. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ó haggyuk már ezt év végén :D így is osztályelső vagyok és már ilyenkor mit tanulnék, meg minek? meg ne haragudj de nem tanácsot kértem, hanem vmi játékot amivel el lehet lenni és füzetbe játszani
2011. jún. 2. 14:56
 6/13 Darcy01 ***** válasza:
A barchobát biztosan ismered. Az egyik gondol valamire (személy, tárgy, állat, fogalom, stb.) a másiknak meg ki kell találni. A lényeg, hogy olyan kérdéseket tehet fel, amire igennel vagy nemmel lehet válaszolni.
2011. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 valakiakitnemismersz ***** válasza:
ország,város
2011. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

én kártyát hordok suliba, de ha azt is megunjuk akkor valami újságot előveszek, amit előző nap gondosan elpakoltam :D

16/F

2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálunk a második félévben a keresztrejtvény terjedt el nagyon, kb fél osztály fejtegette órákon. De ha van ilyen kis mini sakk vagy malom táblád (mágneses) akkor az is jóó
2011. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 6. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!