Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft játékban van ez a...

A minecraft játékban van ez a láda szeüség és ég, közben jönnek ki belőle az ijjászok mi lehet ez h lehet ezt meg akadájozni?

Figyelt kérdés
egy lakatlan bányában találtam rá jobban nem tudom le körül irni mert sokan vannak legföbbképen az ijjászok és 3mpnél tovább nem bírom (vas kardal vagyok) h lehet ezt meg akadájozni. és sok az érték amit menteni akarok! . tippek? PLS fontos!
2011. jún. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
van egy tippem használd eszt [link]
2011. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel a túzgyűjtó alkalmatossággal,az egy fél percig megakadályozza,hogy jöjjenek az íjászok.
2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 daydigo válasza:
ember, lakatlan bánya? ki lakna benne??? amúgy az nem egy bánya volt hanem egy dungeon. az a ,,láda szerűség" meg egy mob spawner volt. ha kiváncsi vagy még pár infóra a dungeonokról? nézd meg ezt a weboldalt: [link]
2013. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda öld meg öket rakj le 5 fáklyát(1-t rá 4-t a 4 oldala mellé) majd törd szét a spawnert ha nagy szükség van rá tnt-t is vess be!
2013. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!