Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Counter Strike...

Hogyan lehet a Counter Strike Source nevű játékban úgy játszani steamen, hogy nem veszem meg? Tehát feltörni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 11:58
 1/6 anonim válasza:
Sehogy, no-steamen kell használni, írd be google-be : digitalzone, felrakod, és olyan kereső van benne, ami csak tört szerverekre keres. Amúgy mi köze van ennek a szexhez?
2011. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan áthelyezzük kérdését!
2011. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a moderátornak nagyon nehéz lehet áthelyezni a kérdést :D 2. válaszoló inkább bujjáel.

amúgy pacsteam-et felteszed letöltöd vele CS-t és az alapból törtszervereket keres és frissít is, vagy undeatpatch, de ugyan arra jó azis.

2011. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, undeadpatch
2011. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ideraktam :S
2011. jún. 7. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:

És, ha már fel van rakva egy cs és nem szeretném letörölni akkor mit csináljak, hogy csak tört szerókat keressen?

Valamit patchelni kell? Nem értem teljesen...

2011. jún. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!