Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a megoldás erre az Assasin'...

Mi a megoldás erre az Assasin's Creed 2-ben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ott tartok amikor vissza kell vinnem az összes Codex lapot a villába, megtaláltam mindet, de sehol sem találom Leonardót, hogy lefordítsa nekem. Lehet az a probléma, hogy crackelt ?
2011. jún. 5. 12:35
 1/3 wowxoki ***** válasza:
Az nem baj hogy crackelt, nálam amikor megtaláltam őket egy kivételével Leonardo az auditore villaban volt ott ahol claudia is van, ha nincs ott akkor simán rakd fel a falra mivel ha jól tudom az utolsót nem is lehet neki odaadni, de nem tudom már régen játszottam.
2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leonardot 1 videó segítségével megtaláltam, de az a baj, hogy az összes Codex lapot megtaláltam, de csak 16-ot jelez a 30-ból.
2011. jún. 7. 17:49
 3/3 anonim válasza:

Ha már itt tartunk akkor kérdezhetnék énis?

az van hogy nekem azt kéri hogy 4 codex lapot keressek meg, de csak 3 -at találok a 4 ediket nem találom sehol sem :/

valaki tud segiteni merre keressem?

2011. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!