Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 2 hiba és...

Assassin's Creed 2 hiba és megoldás?

Figyelt kérdés

megvettem a játékot,felraktam,és mikor indítanám autopachot csinál és azt írja hogy ubisoft game launcher unable to find assasin's creed 2,please re-install

error code 2.

tom hogy mit jelent de ezzel már korábban meggyűlt a bajom a letöltött verziónál is amit persze letöröltem és nem hiszem hogy azért nem indul.egyébként ezt tudtommal akkor csinálja ha van mellette más ubisoft játék(legalábbis assassin's creednél)pedig minden játékom külső vinyón van ez az egyetlen ami a C meghajtón amin nincs is más ubisoft játék.mégegyszer mondom hogy félreértés ne essék MEGVETTEM ÉS NEM LETÖLTÖTT.és nem hiszem hogy a CD a hibás meret akkor mért csinálta ezt a letöltött verziónál.különben egyszer már letöltöttem,és akkor hibátlanul ment,de történt valami és azóta nem indul és a tököm ki van már ezzel hogy nem tok játszani csak az 1-el mert a brotherhood is geccizik amikor az is eredeti :(


2011. júl. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Windóz reinstall?
2011. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dehogy,csak sima re-install
2011. júl. 28. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
am a brotherhoodnak nem ez a baja azt majd leírom később de most erre szeretnék megoldást találni mert qurvára akarok már játszani
2011. júl. 28. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ja, de lehet jobban járnál egy windóz reinstallal. Szerintem a tört játék gyökérfile-jai bekavarnak hiába szedted már azt le.
2011. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na az viszont elképzelhető.én eddig nem értettem hogy mit akartok a windóz re-installal de most már értem:azt hogy újra rakom-e ugye?hát nem tudom de azokat a gyökér fileokat nem tudom kitörölni valahogy?am most már leírom hogy a brotherhood hibája az hogy a storyhoz nem tok profilt menteni.megadok egy nevet,indítja a játékot,kilépek és mindig üres.de ezt leszámítva legalább a multi az működik meg minden is de ez nem és már a tököm tele van.az 1-ben meg állandóan elakadok mert túl nehéz és még asszem mindig a memory 1-nél vagy 2-nél járok pedig már decemberben vettem meg azzal nincsenek gondok remélem nem is lesznek,de ezek alapján aggódok a revelations miatt.de mind1.szóval nem tom valahogy kitörölni,megtalálni a tört verziók gyökér fileit?mert ahogy ide írtad lehet hogy az a baj
2011. júl. 28. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
na hallod win 7 gépem van,a start menüben beírtam a keresőbe hogy assassin's creed 2 és igazad volt.rengeteg torrent file,meg torrent által letöltött mappa volt.ezeket most törlöm de csak holnap indítom el most nem akareom idegesíteni magam estére
2011. júl. 28. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, pont az ilyen szarságok miatt váltottam konzolra 5 éve, azzal meg nincsenek ilyen parák.
2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát látom nem lesz megoldás :(
2011. aug. 3. 13:23
 9/9 anonim válasza:
próbáld meg a game launcher letörölni majd újra felrakni nekem is csak így sikerűlt
2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!