Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet eladni egy hatalmas...

Hol lehet eladni egy hatalmas pakli Yu-Gi-Oh! Kártyát?

Figyelt kérdés

Magyar általában a pakli (~270 magyar lap), de van egy kisebb csomag (kb. 60 lap) kártya. Hol tudnám szerintetek úgy reklámozni, hogy nagy eséllyel elkeljen? Tudtok esetleg valamilyen rajongói oldalt, ahol megpróbálhatom? Teszveszen, Vaterán már próbáltam, aukciós oldalakra nem vagyok kíváncsi.


(...NEM hirdetésnek szántam.)


2011. jún. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
a vaterán www.vatera.hu
2011. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, elhiszem, hogy segíteni akartál, de te direkt trollkodsz vagy csak nem olvastad el a leírást?:)
2011. jún. 6. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát keresőbe beírod, hogy yugioh rajongói klub, aztán ha még van élet, megpróbálod. De szerintem elég halott ügy, már rég nem menő, akkor meg minek? Senki nem használná. xD
2011. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is kell hogy menő legyen, sőt, ki nem állhatom, ha valakinek csak azért kell valami, mert menő (OK, 13 éves korig még rendben van). Ellenben így 10 év múlva is léteznek Pokémon-rajongók (többek közt én is), gondoltam, vannak ennek is még fanjai. Na persze, ez is csak Magyarországon van, ahol minden "égő" meg "szégyen", egy gyors keresés után ahogy emlékszem még egy cseh oldalt is találtam ahhoz képest. Ez nem neked szólt, csak kijött belőlem sokadjára is.:D
2011. jún. 6. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
hát már csak nagyon nagy fanoknak tudod eladni nagyon olcsón ha szerencséd van és még nincs meg minden darab de mondjuk sztem ha valaki gyűjtő és tudsz adni neki ojan kártyát ami neki nincs meg azért képes pénzt adni de ha nagyon nem kell a kártya (és nincs annyi szükséged pénzre( sztem sima embernek 500 ft felett nem adnád el)) akk sztem adományozd el
2011. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lisattila válasza:

Szia


Előre is bocsánat tudom hogy nem hirdetésnek számít de lehet érdekelne. Ha még nem sikerült eladni akkor kérnék egy választ a [ lisattila@citromail.hu ] e-mail címre.

A választ előre is köszönöm

2014. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!