Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha én neten valakivel elcserél...

Ha én neten valakivel elcserélek valamilyen játékot és én feladom azt a postára, de ö még nem adta fel a játékát a postára és közben megkapja a játékomat és cseszik elkuldeni az övét! Vagy ez pontosan, hogy muködik?

Figyelt kérdés
Milyen garancia van arra, hogy a mind két fél megkapja a játékot?
2011. jún. 7. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

hát mondasz valamit!

mondjuk engem nem csesztek át!

mert a szomszéda rokonom volt és mondtam neki ha megkapta a gyerek a dvd-met akkor küldje ö is mert nyakoncsapja!XD

hát semmi garancia nincsen rá ha csak a gyerek közelében nincs egy jó ismerösöd!

tét nélkül ne kezdj vele!

2011. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat jol at vertek,nem szeretnelek megserteni de ez nem volt okos dontes.Batyam telefonnal jart igy azt igertek neki hogy csucs telefon lesz nagyon komoly telefon,erre egy tok alap telefont kuldtek neki meg csak nem is szines kijelzos volt.Nem tudot mit csinalni ahogy te sem.
2011. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
te mi a szarrol beszélsz?velem ez nem történt meg és épp ezért tettem fel a kérdést,hogy ne is történjen meg!
2011. jún. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!