Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék vásárolni othonra...

Szeretnék vásárolni othonra egy játékkonzolt de nem tudom eldönteni hogy mit vegyek, Xbox360-at vagy Play Station 3-at? Sok dolgot hallottam de nem tudom eldönteni hogy miben jobb az eggyik mint a másik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mit veszel figyelembe?

Ár-Xbox

Élettartam-PS3

Online-PS3

Exkluzív játékok-XBOX

2011. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

énszerintem ps3 mert van olyan játék amit csak arra adnak ki, van rá program(állítólag), a nemis olcsóbb meg nem kell extrákért fizetni, HD-ban jobb grafikája van a játékoknak ps-en

De drágább, és letölteni még nem hiszem hogy lehetne játékokat plussz a blu-ray lemezis drágább plussz a ps ára kb 50-70 ezer

xbox: lehet flashelni(azaz fiszi az írott játékokat) olcsóbb(kb 40-50 ezer eé innen tudsz letölteni játékot: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én is ezek közül választottam és az xboxot. nem bántam meg!!!XboX 4 EVER!!!!!!!
2011. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Istenem ez a sok hülyeség ,hogy szebb a grafikája meg ,hogy az Xbox-ba hamar bejön a 3ledes.:D

Mind csak paraszt vakítás. Csak az exkluziv játékok terén jobb. Kérdezem én: Egy multiplatform játékon hogyan lehetne különbség konzol és konzol között?

Am az én javaslatom ,hogy Xbox 360 Slim + Kinect;)

2011. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Istenem ez a sok hülyeség ,hogy szebb a grafikája meg ,hogy az Xbox-ba hamar bejön a 3ledes.:D

Mind csak paraszt vakítás. Csak az exkluziv játékok terén jobb. Kérdezem én: Egy multiplatform játékon hogyan lehetne különbség konzol és konzol között?

Am az én javaslatom ,hogy Xbox 360 Slim + Kinect;)"

Bayonetta is multipl, és PS3-on úgy szaggat, mint a pi.sa.

:)

amúgy én is boxra szavazok, és EREDETI játékokkal.

2011. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De az már nem a konzol hibája (szerintem).
2011. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindketto megvan. Szerintem ha csak egy kicsivel is a PS3 a jobb. Exkluziv jatekok teren egyszeruen jobb es valtozatosabb a valasztak (Pl Heavy Rainhez vagy LittleBig Planethez hasonlo jatek nincs a Boxon). Azonban, szamomra a Forza 3 a legjobb autos jatek (bizony jobb mint a GT5) tehat ha versenyzes a fontos akkor Xbox a jobb. A Bayonetta egy nagyon rossz pelda arra hogy a multiplatform jatekok milyenek mivel a Bayonetta a legrosszabb port (megjegyzem hogy az update utan a PS3-n se szagat) es egy igazi PS3 fanboy megirna neked hogy bizony a Dragon Age sokkal rosszabbul nez ki a Boxon (en mar csak tudom mivel a boxos peldanyt vittem vegig, akkoriban meg nem volt ps3-m). A legtobb jatek nagyjabol egyforman nez ki de bizonyos jatekok valoban rosszabbul neznek ki a PS3-n (Pl Shift 2 Unleashed melynek sajnos a PS3-s verzioja van meg).


Kaland jatekok (God of War 3, Infamous, Ratched and Clank, MGS vs Alan Wake, SC: Conviction) es RPG-k (Demon's Souls vagy Valkyria Chronicles) teren a PS3 veri magasan az xboxot. Lovoldozos jatekok ertsd TPS es FPS meg kb egy szinten vannak (Uncharted, Killzone, Resistance vs Gears, Halo, Left 4 Dead). Autos jatekok teren mint mar leirtam a Forza jobb szerintem mint a GT5 (pl az autok tornek es az autovalasztek (mivel a GT5bol hianyzik a Porsche es Koenigsegg + az 1000 autobol kb 600 japan mig a forza 3ban sokkal jobban szet van osztva es egyetlen hires marka se hianyzik (Ok talan Suzuki)) es palyavalasztek szamomra jobb), de a GT5 sokkal valtozatosabb (pl van rally, gokart, Forma 1 (mondjuk csak kb 3-4 autoval de akkor is).


A kinect nekem nincs meg mivel szamomra nincsen rajta ertelmes szoftver (sportolni nem a szobamban szeretek), ugyanugy ahogy a MOve-t is otletelen Nintendo copycat-kent fogom fel melyet egy csomo jatekra ra probalnak eroltetni. Meg egy dolog mely mindenkeppen az


PS3 mellett szol az a PS2-s es Xbox-os jatekok ujrafeldolgozasa HDben (ha kimaradt az elozo generacioban): Prince of PErsia Trilogia, Splinter Cell Trilogia, Metal Gear Collection (ez lesz xbox 360on is), ICO+Shadow of the Collosus collection, SLy collection, Tomb Raider collection (mondjuk ez engem nem erdekel), es persze God of WAr collection.


A multi az az xboxon jobb mivel gyorsabb, jobban mukodik, es hackerek nem tamadjak meg. Valamennyi csalo mindketton van (legalabbis az Uncharted 2-ben es Left 4 Dead 1ben biztosan). Azonban van egy hatulutoje: Fizetos. Hogy bevalljam osszinten bar az xbox live-t sokkal jobbnak tartom mint a PSN-t, a hacker tamadasig kb 6 honapig nem fizettem ujra elo a live-ra mivel a kedvenc jatekom online a Demon's Souls es Uncharted 2 csak PS3-n van, a forza 3-on meg nehez egy rendes fair versenyt osszerakni (olyan jatekosokkal akik tenyleg komolyan veszik es szabalyosan probalnak versenyezni). A CoD es RDR meg ugyanolyan jol mukodik mindket gepen.


Meg azt is megirnam hogy Blu-ray blabla, azonban en tulertekelt dolognak tartom a Bluray-t (nekem a DVD-k tokeletesen megfelelnek) es a Dead Space 2-n se zavart hogy a Chapter 6 utan DVD kellett valtanom azert hogy 3000 + Ft-t (11 Font) megsporoljak a jatekon (az xbox verzio ennyivel volt olcsobb az amazonon).


Tehat osszesegeben egy hangyafasznyival PS3.

2011. jún. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Várjál a jövő évig és akkor ott lesz a Nintendo Wii U is.Sok olyan játék lesz rá, mint az X360-ra vagy PS3-ra és még jobb is lesz mind a kettő konzolnál;-) nintendo.com/e3
2011. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem exkluzív játékok terén dönts. Nekem a PS3 játékai jobban bejönnek ezért én PS3-at veszek majd.
2011. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én Ps3 tulaj vagyok , érveim a ps3 melett :

-Kézreesőbb controller (de a másik is megszokható)

-HD képminőség

-Sok olyan hatalmas játék van amit csak PS-re dobtak ki PL (God of War III. és még sok Sony játék )

-Fel tudod törni magadnak a PS-t ha kell infó a törésről akk írj e-mailt és linkelek oldalt : roly0226@mailbox.hu

és így nem kell fizetned 10.000 FT-t a törésre

-Nem kell kiírnod a játékokat elég felmásolni a PS-re

-Eddig még nem tapasztaltam olyat h szaggatott volna valami rajta

-Blu Ray lemezeket is lejátsz


UI:Nem muszály megvenned a legdrágább PS-t mert elég a 40 gigást megvenni mert 10.000 FT simán veszel bele elég nagy belső vagy külső winchestert :D

2011. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!