Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » [World of Warcraft] Milyen...

[World of Warcraft] Milyen kasztot kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne hogy aki tud az válaszoljon [ha lehet indoklással miért]Szóval nekem van már egy 80as Mage,Warrior,Priest,Paladin karim. Death Knightot nem akarok nem jön be. Een kivül mit ajánlotok amivel fejlödjek? Nagyon jó lenne ha válaszolnátok.[lehetőséget(ezek kivül az összes kaszt) : Warlock,Rogue,Druid,Hunter]. Ja és tapasztalt vagyok 3éve játszok! Kösz előre is
2011. jún. 10. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Szia én rugót kezdenék. Annyira jó mások háta mögé menné szétszabdalni, és utána otthagyni a földön, mintha mi se történt volna.:D A stealth nagyon jó:)
2011. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Eddig 1 ember Rogue mellett. Amugy igazad van elég jo a stealth. Még jöhet
2011. jún. 10. 20:51
 3/5 Trollololo ***** válasza:
igazából mind1, az a fontos hogy tudd kezelni, én pl. DK-val, sámánnal boldogulok legjobban taurin :P
2011. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rugóval igazi élmény , főleg ha UD.
2011. jún. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Hunter-t szeretem, mert nem kell esetleges háborúk folyamán az ellenségek tömegébe rohanni vele, hanem jó messziről is lehet vele támadni, így engem kevésbé vesznek figyelembe, hanem inkább azt figyelik, hogy ki támadható közelebbről.Emellett elég erős is, a Pet-tel meg már majdnemhogy verhetetlen:D
2011. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!