Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Minecraft privát...

Hogy kell Minecraft privát szervert készíteni?

Figyelt kérdés
A testvéremmel szeretnék együtt játszani, egy világban, amiben csak mi ketten vagyunk és más nem jön be. De nem tudom hogy kell megcsinálni és nem vagyok perfekt angolos szóval a videókból nem sokat értek... Valaki irja már le, hogy hogyan tudom megcsinálni, mert nem megy. Ja és aki megírja, az jelölje be az "e-mail küldése válasz esetén"-t mert tuti, hogy elsőre nem fog menni és valamit elrontok. :S
2011. jún. 13. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez igen bonyolult...valami progit kell hozzá letölteni......én is szerót szeretnék készíteni,de ahhoz kell az oszt.társam mert neki van saját szervere.
2011. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz???
2011. jún. 17. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!!


Letöltöd az alábbi linkről: [link]

a minecraft_server.exe -t ,és a minecraft_server.jar-t!!

Lemented valahová.Fogod,lefuttatod a minecraft_server.exe-t,azután bezárod.Rámész jobb gombbal (ott ahova elmentetted)a PROPERTIES fájlra,és kiválasztod a listából a jegyzettömböt.Azután felhoz neked valamit.

Na,ebbe alapból ezek vannak beírva:


#Minecraft server properties

#Sat (ide a dátum és az időpont kerülne) CEST 2011

level-name=world

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=true

spawn-animals=true

max-players=20

server-ip=

pvp=true

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=false

white-list=false


Na,ugye ott van az online mode mellet hogy true.Na a true-t írd át false-ra.A server ip mellé írd be a saját hamachi által adott ip-det.

A white list mellől kitörlög a false-t és beírod hogy true.

Ezután benyomod a ctrl-t meg az s-et egyszerre.Bezárod az ablakot.Azután rámész a white listed jegyzettömbre,beírod a te neved,nyomsz egy enter,beírod a tesód nevét,azután meg benyomod a ctrl-t meg az s-et egyszerre.Ezután bezárod az ablakot,És rámész a Minecraft_server.JAR -ra.Várd meg míg feljön,és kiír vmi olyat hogy level 1 done.Ha ezt kiírta mehetsz a szerveredre!!

DE FONTOS!!!Akkor működik a szervered,ha ez a Minecraft_serve.JAR futtatva van.Ha nincs futtatva,akkor a szerver ki van kapcsolva.


Ja és a JAR-ba írd be(van egy rész ahhol lehet írni) hogy op és a te neved



Egyébként én vok az első hozzászóló!!

2011. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ISTENVAAAAAAAAAAAAAAAAGY!!! NAGYON NAGY KÖSZIIIIII!!! :DDDDDDDDDD
2011. jún. 23. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2011. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De ha igazán jó szerót akarsz akkor ne használj hamachi-t mert az rontja a teljesítményt.
2013. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a hamachi ip azt honnan tudom meg?
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elindítod a hamachit, akkor fenn ott lesz egy számsor, na az. pl. 143.22.17.38
2013. aug. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!