Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VAN Prince of Persia The...

VAN Prince of Persia The Sands of time-hez van magyar felirat?

Figyelt kérdés
Töltöttem le magyarosítást és bemásoltam oda ahova kell de csak a menüt fordította én olyat keresek ami a szöveget is bár mikor bezsél nem ír még angolulse semmit na én azt szeretném h irjon de magyarul.. Előre is köszönöm
2011. jún. 15. 22:19
 1/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Beállítottad a feliratokat?Mert lehet azért nem írja a szövegeket.A beállításoknál keresd.
2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem de nincs olyan beálítás, vagy legalábis nem találtam
2011. jún. 15. 22:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az útmutató is angolul van írva..
2011. jún. 15. 22:41
 4/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
[link] <==== ezt töltötted le? Mert ha igen és nem jó akkor én se tudom mert régen nekem ez működött.
2011. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen :/ de hát ez van.. akkor így viszem végig csak a story érdekelne amúgy tudom h van filmben is de például ha a sands of time-ot filmbe nézem és a játékkal folytatom a story ugyan az marad? Ha igen akkor megnézem a filmet is de persze angolul kiakasztom attól függetlenül..
2011. jún. 16. 11:55
 6/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
A 2 között szinte semmi egyezés sincs azon kívül hogy a filmben megtalálható a herceg meg a tőr... "kissé" átalakították a történetet hogy az amcsi népnek is emészthető lehessen.
2011. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Persze érdemes a filmet is megnézni mert nem lett olyan rossz de ha történetet akarod megtudni akkor szerintem előbb vidd végig majd keress egy magyar végigjátszást ott ha szerencséd van részletesen leírják vagy pedig pop fan oldalakon érdemes még keresgélni.
2011. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem... De hát keresek, kutatok valamire csak rá bukkanok azért köszi a helpet.. szép napot
2011. jún. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!