Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a laptopon milyen játékok...

Ezen a laptopon milyen játékok futnának? (GTA SA vagy talán 4)

Figyelt kérdés

A régi gépemen a GTA SA közepesen ment és érdekel, h ezen jobb játékok futnának e(írhattok játék neveket is:D):

Packard Bell

EasyNote TM

3GB DDR3 Memory

1.3MP Webcam

Intel Core i3-370M Processor

Intel HD Graphics

320GB HDD

15.6" 16:9 HD LED LCD

DVD-Super Multi DL Drive


2011. jún. 15. 23:39
 1/4 anonim válasza:

LoL! A webcamerának nagyon sok köze van a játék futásához :-)


A laptopom:

Acer Aspire 5741

Intel Core i3 330M (2.13 GHz, 3MB L3 cache)

Intel HD Graphics (Up to 763 MB DVMT)

15.6" HD LED LCD

2GB Memory

250GB HDD

DVD-Super Multi DL Drive

Acer Nplify 802.11b/g/n

6-cell Li-on battery


Tapasztalat:

-Call of Duty 2-zni szoktam vele - de inkább multi. A beállításokban többnyire a felbontás a magas, a többi alacsonyan van a jobb futás kedvéért, meg hogy ne izzasszam.


-GTA 4-et fel sem teszem, mert 100% nem futna. Még az asztalin sem reménykedem


-Mafia 2 az asztalin azt írta ki, hogy a rendszer elavult :'-D (hát igen, az asztali gépem 8 éves)


-GTA San Andreas csodásan fut magas felbontással. De az antialising lowon van (szaggatósdi)


-Age of Empires 3 csak a felbontás van magason.


Összegezve:

Tudni kell, hogy mely játékoknak van esélyük és melyeknek nem. Ezt úgy kell tudni, hogy ki sem próbáltad (lásd mafia 2 vagy gta 4). Lényegében csak a felbontás van magason, de a többi finom beállítások alacsonyon vannak. De jegyezd meg a laptop nem játékra van. Próbáld meg úgy rakni, hogy jól szellőző helyen legyen. Sokat ne játsz azon.

2011. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de egy 50ezres xbox-on simán elfut a gta4, a red dead redemption és még sok más is!
2011. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hagyatok már a f*stom konzollal. pc mindörökkké. és leszarom hogy a konzol sokmindnre jó és olcsóbb...
2011. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem veszek konzolt, mert egyrészt itt van az újonnan kicsomagolt laptopom, másrészt én csak billentyűzeten tudok jól játszani(ahhoz szoktam hozzá) és dolgozni is lehet rajta.
2011. jún. 16. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!