Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad az Assassin's...

Miért akad az Assassin's Creed: Brotherhood?

Figyelt kérdés
Jó lenne nem lehurrogni. Mivel nem eredeti, de kipróbálás előtt én nem veszek meg semmit. Szóval mit csináljak hogy ne szaggasson? Így képtelenség játszani vele...:( Próbáltam már úgy is hogy kikapcsolom a netet, de semmi változás. Ja, és nem a gépemmel van a baj, mert az ajánlott gépigénynél egy kicsivel jobb is a gépem.
2011. jún. 16. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

az ajánlott gépigény NEM MEGBIZHATÓ !

nekem jobb a gépem a call of duty 7 gépigényénél de mégis élvezhetetlenül szaggat!

Itt letesztelheted:


[link]


A legördülő menüből kiválasztod a játékot,és klikk a CanYouRUNIt? gombra.


Egy diagnosztikai progit akar majd telepíteni a gépedre,engedélyezd.

Ezután bármilyen,a listában szereplő játékról megtudhatod,hogy fut-e a gépeden.

nekem ez általában megbízhatobb volt eddig sok szerencsét

remélem jó lesz nagyon jó játék a multi miatt érdemesebb megvenni!de a single is élmény csá! nem ronja el a géped az biztos nekem se rontotta el!

2011. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit furcsa ez az oldal amit ajánlasz pl a prototype-ot megnéztem és még a minimumot se érte el ami furcsa hisz nem minimum grafikán játszottam hanem 1024x768 akadás nélkül szóval :/
2011. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első..hát ez érdekes. haveromnak rosszabb gépe van az enyémnél(sokkal) mégis az övén akadás nélkül fut! nekem meg akad:((
2011. jún. 17. 08:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig minden játék futott amikhez erős gép kellett, de ez valamiért nem akar
2011. jún. 17. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Tört játék esetén, azért is lehet a szaggatás, mert tört.
2011. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csá elsö vok akkor próbáld meg a driver frissétés (illesztöprogik) mert elég új a játék nekem is kellet most jut eszembe sikerüljön csá!
2011. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!