Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3? hiba de miért?

The sims 3? hiba de miért?

Figyelt kérdés

Az a bajom van hogy mikor megjelent a sims , letöltöttem és akkor tökéletesen ment aztán a tesóm már nem játszott vele és letöröltem és persze megint kellene neki de már

vagy 5 félet leszedtem és mind ugyanazt csinálja .feltelepítem bejön 1 fekete képernyő és kilép a játékból.nem ír ki semmit lécci segítsetek mi lehet a gond.előre is köszi.


2011. jún. 17. 10:45
 1/5 anonim válasza:
Azóta valami hardver változás a gépedben?? pl másik videókártya? Vagy újabb driver?
2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volt 1 windows újratelepítés egyik ismerősöm csináltam letöltött verzi van a gépen.valami 2002-es verzió szervízcsomag 3 windows xp
2011. jún. 17. 11:24
 3/5 A kérdező kommentje:
ez lehet a baja???
2011. jún. 17. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
a drivereket feltette mindet? ha nem akkor mond meg milyen a videokártyád és keress hozzá 1 drivert de ha nem találsz akkor segítünk neked.de ha megvan a videokártya cd akkor azt telepítsd fel és írj hogy mik a fejlemények
2011. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vannak cd-k de nemtudom hogy feltette vagy nem.de minden más játék megy nemrég szedtem le a crysis 2-t és az is szépen fut evvel az 1 játékkal van gon de nemtodom miért.
2011. jún. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!