Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silkroad (online/private) -os...

Silkroad (online/private) -os kérdések, pl. :A silkroad sokáig töltődik?

Figyelt kérdés

Szóval:

Az eredeti(silkroad online) szervernél hányszoros az exp és a drop?-Nagyon nehéz fejlődni?

Min éri meg játszani?eredetin vagy publikon és mért?(az hogy a publik naon könnyü az nem érdekel,csak az hogy nagyon nehéz az eredetin)

Mi a külömbség az eredeti és a privátok(pl.: a top1-es privát)szeró között?

Az eredetinek tényleg sok idő kell még betölti(talán ha nem fizetsz)(hallottam ilyenről)?

Ha az eredetire regizni(mármin a joymaxra kell regizni) akkarok,hogy letöltsem akkor hibát ad ki:

"Service error has occurred !


System error


[-65543]


If you have related inquiries, please contact the Support.

Go to Main"


ezenkivül először valami másik fajta hibát jelzett,aztán másodszor szimpla error-t addot ki,és ez a 3.Mit tegyek?-Tudnátok adni egy régi accot,hogy reggeljek?


Ezek a kérdéseim-előre kösz!Pls válaszoljatok!


2011. jún. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok idő meg belép pár perc, és inkább eredeti szerver mint tört. gyere persia szerverre én ott játszok :P
2011. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogy regizzek a joymax-re,mert hibát ad ki mindig...?Csak akkor tom letölteni.
2011. jún. 19. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:
ja,és pls add meg az e-mail cimed,hogy ott kérdezgessek máskor...
2011. jún. 19. 18:31
 4/4 anonim válasza:

1.a silkroad online-on (eredeti) 1x-es a rate mivel mivel attol viszonitjak a privatokat hogy 15x es stb

2.igen rohadt nehez fejlodni sot mit ne modnjak nem eri meg mert kb 1 ev kell mig felhuzol egy karit es igy nem lehet elvezni a jatekot

3.privaton eri meg jatszni az mar mas kerdes hogy low rates privaton vagy high rates privaton

(4.)persze hogy konnyeb hisz minden privat konnyeb mint a eredeti mivel nincs 1x-es privat szerver mert az ertlmetlen lenne

5.hat attol fugg kinek mi a top1.a ketto kozott lehetnek kulonbsegek pl lag,rate,olcsobb item mall cuccok,elvezhetobb jatek,stb.de ha a top 1et vesszuk akor cska annyi hogy kinek mi tetszik a gyors fejlodes es elvezheto jatek vagy a lassu fejlodes ahol mindenert meg kell kuzdeni de barhol privaton dicsekedhet hogy neki pl 120as bow-osa van.

6.attol fugg mert van tobb fele sro thailand,vietnam es egyeb de nalam mondjuk gep inditaskor kell vagy 1:30 perc de utanna akarhanyszor inditom 15-20mp alatt bejon (attol hogy premiumod van nem fog hamarabb toltodni a jatek :) es akkor inkabb jobb gepre gyujts mert az viszon tobbet szamit)

7.hat ezt nem tudom szerintem nalad van a baj nem az oldalon de tudok ajanlani szervereket ahol nicns ilyen problema


p.s:a NewEliteSro-t tartjak a top1-nek altalaba mert az volt az elso nagy privat szerver es meg most se rossz es hogyha kihivasra vagysz akkor meg midnig inkabb az mint az eredeti csak az a baj hogy 100-ig van a level :|


en per pillanat ezeket tudom ajanlani

rate:xp-sp\gold\drop

Diamond - Lynx:diamond.xcoding.net||140\32\28 jo rate,sok player,jo nova drop rate,vietnam alap

Syndicate: [link] legnagyobb rate-es hamachi nelkuli szerver jelenleg,vietnal alap

Elite:sro.vn||15\15\15 elso privat szerver,keves bug,nagy kihivas,thailand sro alappal

ERoad:sro.vn||40\20\20 az elite-nek egy ujabb valtozata itt mar 110 lvl-ig van de ez mar vietnam sro alapu

2011. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!