Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb:Sega Dreamcast...

Melyik a jobb:Sega Dreamcast vagy Nintendo gamecube?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb játékok rá?
2011. jún. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Dreamcast :)
2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2011. jún. 21. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez izlések és pofonok kategóriája!Az egyiken Segas játékok vannak a másikon Nintendosok. Én mind a két gépet szeretem.
2012. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem Nintendo-m van. Az jobb, mert fiatalabb és arra jobb technikai színvonalú játékok vannak, de persze használtan, mert boltban már nem árulják. Nem is gyártják, amit nagyon sajnálok, nekem is vannak, ha akarod tudok kölcsön adni. Resident Evil Zero, RE4, Mario stb.
2012. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Nekem is GameCube-m van és szeretnék sz egy ismerőst akinek van. Tippek, játékok.... témában. És te látom mé kölcsön is adnál? Megbeszélhetjük és én is adok kölcsönbe vagy akár lehet csere is. :) Csak írj választ és akkor beszélhetünk privátban vagy akár msn-en. :D

2012. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A dreamcast mindegyike játsza az irott gameket a gamecube nem ha csak nem chipelt és akkor is csak kicsi dvd-re irhatod,ami nem olcsó mulatság,mig a dreamcast-nek jó a sima cd is..
2012. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

neten rendelve olcsó a gamecubhoz való lemez is, csak a magyar kiskereskedők kartelleznek a mini DVDkkel.


Egyékbként a gamecube mivel "újabb" ezért szebb a képe meg minden szempontból fejlettebb mint a dreamcast.

2013. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!