Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Wii vagy az xbox 360...

Nintendo Wii vagy az xbox 360 kinect? Melyiket a jobb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A Wii-hez kezdettől fogva ahhoz az irányítórendszerhez tervezték a játékokat, úgyhogy sokkal jobban el van látva, de szerintem a kinect innovatívabb, bár még elég új, szóval csak most kezdték el a játékokat kihozni rá.
2011. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 J.Márk válasza:
Szerintem még mindig a wii a jobb, mert az Xbox még mindig csak a wii-t utánozza valamilyen módon. Természetesn nem azt mondom, hogy minden kopíria,de elég sok minden az. Nekem például azért lett wii-m mert nem rajongok a lövöldözős játékokért, és mert Mario-fan vagyok. Tehát az is fontos, hogy milyen játékokat szeretsz!
2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!

Szeretnék konzolt vásárolni, ezért megpróbálok segítséget kérni(sok helyre írok...)

Tudtok segíteni??? Wii, és X-box 360 Kinect kiözött gondolkodom,de nem értek hozzá...

A KINECT MOZGÁSÉRZÉKELŐJE mennyire szabad???

pl: tenisznél, én megyek jobbra balra, vagy a karakter magától oda megy nekem meg csak ütni kell?? Mert, ha így van, akkor nincs sok különbség a Wii és a Kinect között...

És a Wiié??? Ott gombokat kell közben nyomogatni, vagy az irányítót jobbra, balra tolni?????? Segítsetek, ez nagyon fontos a számomra! Köszönöm Előre is..

2012. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinect azért rossz mert kicsi a látószöge ezért a kinectől mimimum 2m távólság kell,tehát nagy szoba kell hozzá hogy beférj a képbe + nem is olyan jó aminek hanzik,sokkal jobb a wii mert ott fogsz valamit és sokkal jobb mint a levegőbe hadonászól csak,wii hez van sok kiegészítő míg kinecthez egy se,jah és a kinect kb annyiba kerül mint a wii maga 1 játékkal xd
2013. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!