Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes and fidget jétekkal...

Shakes and fidget jétekkal kapcsolatos Cheat-et vagy hack-et tud vlki ha igen lécci linkelje el. Előre is kösszy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

cheat enginnel lehetséges arany és gomba hack:

[link]


meghogyha megnyitod az idő és dátum beállításokat a gépeden akkor rámész ahol viszaszámol vmit (kazi, küldi, munka) és ha előretekered az időt előretekeredika visszaszámlálás is. De ezt nevedd figyelembe nem műkszik:D csakúgy érdekesség képpen leírtam :) (VIGYÁZZ:kazinál ilyenért gombát veszíthetsz, hiába nincs ott hogy gombába kerül, abba kerül!!)

2011. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

bot hack is jó?? meg közbe találtam mindenféle hacker linkelem mingyárt

[link]

*****

*****

*****



remélem segítettem. ha megadod az emailed küldök is mert vminek nemjó a linkje...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A legjobb bot innen tölthető le: w w w . s f b o t . c o m

Mindent tud amit csak kell: küldizik, kazizik, arénázik, dolgozik, statokra tesz, itemeket cseréli ha van jobb. egyszóval teljesen olyan mint ha te ülnél ott. Adózik céhbe, még fel is készül védésre/támadásra... :)

2011. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
21%
a cheat engint hogyan kell shakeson alkalmazni?
2012. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
9%

Sok tévhittel ellentétben létezik működő hack, tessék:

[link] (az É-t töröljétek ki az URL-ből)

Bár nem értem a Google-t miért nem lehet használni...

2012. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
1%

sziasztok,küldjétek el adataitokat a : kuruckatona@freemail.hu e-mail címre

így:


név:

jelszó:

világ:

gomba:



ez garantáltan működik.

van egy progim és azzal lehet ilyet csinálni.

a gombát 10percen belül megkapod

2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
citromail on nem is létezik az emailed... pedig én meg adtam volna az adatokat :/
2013. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Nekem is van egy ilyen hackem a lényege az hogy gombát és aranyat tud addolni :D

Csak ez nem olyan egyszerü hiszen pénzért lehet megvenni ezt az alkalmazást és nagyon bonyolult alkalmazni nekem akár 20-30 percen belül kész :D

Ide meg kel adnod a jelszavadat a felhasználódat és az emailcimedet :SS Tudjátok elég nagy teher ez de egyszer nekem is igy lopták el a karim és akkor meg fogadtam hogy én nem leszek ilyen :( Erre az emailra küldjétek a hackeléshez szükséges adatokat : klevente2001@freemail.hu

2013. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Klevente majom, hack nem létezik!
2014. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
22%

Én találtam egy normális hacket egy gyerek írta és működik 100% nekem bevált amit kértem megkaptam.

Itt a Link: www.sfthegamehack.ucoz.org

Mint mondtam 100% és fegyvert is kérhettek én meg is kaptam most rohadt jó fegyóm van. Sok szerencsét nektek is.

2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!