Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaparós sorsjegy-vásárlással...

Kaparós sorsjegy-vásárlással kapcsolatos "tudnivalók"?

Figyelt kérdés

Még sosem vettem kaparós sorsjegyet, most kipróbálnám. Elmúltam 18, szóval vehetek. Kérdéseim:

1. Ha otthon is le lehet kaparni, és tegyük föl nyernék akár egy kisebb összeget, van e valami határidő, hogy mikor kell vele visszamenni? Mennyi idő után "jár le"?

2. Ha több helyről veszek, (és az egyik tegyük föl, hogy nyer), bármelyikbe vissza lehet vinni a nyertes sorsjegyet?

(Ha még tudtok valamit, amit fontos tudni írjátok le légyszi). Nagyon köszönöm.


2011. szept. 13. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A legfontosabb tudnivaló: mindig veszítesz. Ha nyernél rajta, akkor a Szerencsejáték ZRt. bukna, akkor meg miért csinálná?


Egyébként akárhol veszed, ha van nyertesed, akármelyik lottózóban beváltják.

2011. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én már nyertem 10 ezret
2011. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nem arra gondoltam, hogy milliókat nyerek. Ha csak az árát nyerném vissza vagy pár ezer Ft-ot, összességében miért lenne nekik veszteséges? Biztos van még rajtam kívül pár millió ember aki kapar, de még sosem nyert... Tehát nem fog csődbe menni a Szerencsejáték Zrt...
2011. szept. 13. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyerni lehet vele. Én 3 nak nyertem eddig vissza az árát, meg volt egy nagyobb összeg is amit már nyertem igaz nem milliókat de azt mondhatom hogy volt majdnem 100.000. Amúgy a hátoldalán van a tájékoztató hogy mit kell vele csinálni. Bármelyik lottózóban be lehet váltani.
2011. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Persze, biztosan van pármillió ember, aki soha sem nyert, de miért gondolod, hogy pont te leszel az, aki majd nyerni fog? Mit gondolsz, az a pármillió ember mit gondolt?


Ha csak az árát akarod visszanyerni, akkor miért kezdesz bele? Ez nem valami bölcs hozzáállás. Akkor már inkább gondold végig a következőt:


Van 200 Ft-om, vehetnék sorsjegyet, de nem veszek. Nyertem 200 Ft-ot, mert nem vesztettem el! :)


Hosszú távon mindig a játék szervezője nyer.

2011. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem véleményre voltam kíváncsi hanem két kérdésre akartam választ kapni. Ezt miért olyan nehéz felfogni az embereknek?

Aki rendesen válaszolt, annak köszönöm.

2011. szept. 13. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

"(Ha még tudtok valamit, amit fontos tudni írjátok le légyszi). "


Nos, én vagyok az első válaszoló, meg az is, aki a 200 Ft-os példát írta. Miért kell megsértődnöd, ha a konkrét kérdésedet megválaszoltam (akárhol beválthatod), a további kérdéseidet ("ha tudtok még valamit..:" ugyebár) megintcsak megválaszoltam (nagyban és hosszú távon nem te fogsz nyerni), amikor a választ nem értetted meg, elmagyaráztam.


És akkor én vagyok a szemét véleményes. Gratulálok.

2011. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Elvileg rá van írva hogy mekkora esélyjel nyersz, de hogy annak mennyi az igazságtartalma, azt nem tudom. Na meg ki ellenőrzi azt le ? :D

Amúgy én is nyertem már kisebb összeget.

2011. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!